اجرای طرح اصلاح و آشکارسازی پیچ های خطرساز در محورهای مواصلاتی به شهر کیلان
اجرای طرح اصلاح و آشکارسازی پیچ های خطرساز در محورهای مواصلاتی به شهر کیلان
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان: امیدواریم با انجام اقداماتی که پیش‌بینی شده، شاهد کاهش تصادفات در محدوده جغرافیایی شهر کیلان و حومه باشیم

رئیس راهداری و‌ حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان، سرپرست شهرداری کیلان و مسئول واحد فنی و عمرانی شهرداری از نقاط حادثه‌خیز جاده کیلان – ساران بازدید کردند.
ایمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در حاشیه این بازدید از آغاز بخشی دیگر از موارد توافق شده در راستای اصلاح پیچ های خطرساز اظهار کرد: پس از تصادفاتی که در ماه‌های گذشته در محورهای مواصلاتی به شهر کیلان داشتیم و با توجه به تاُثیر عدم استاندارد این محورها در تصادفات، با پیگیری‌های متعدد شورای اسلامی شهر، شهرداری، راهداری و دادستان محترم شهرستان که در این مسأله ورود کردند؛ تعریض، آشکارسازی اصلاح سطح و حذف پیچ‌های خطرناک در نقاط حادثه خیز در دستور کار قرار گرفت.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: در خصوص پیچ های دیگر، طرح آشکارسازی با استفاده از علامت‌ها و هشدارهای راهنمایی و رانندگی از اواسط هفته آینده آغاز خواهد شد؛ همچنین طی این‌توافق، همه نقاط جاده کمربندی که دچار مشکلات است، اصلاح و مرمت خواهد شد.

وی بیان کرد: امیدواریم با انجام اقداماتی که پیش‌بینی شده، شاهد کاهش تصادفات در محدوده جغرافیایی شهر کیلان و حومه باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از همراهی و تعامل راهداری شهرستان دماوند با مدیریت شهر کیلان و حمایت‌های دلسوزانه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند قدردانی کرد.