اخبار آموزش وپرورش
اخبار آموزش وپرورش
موانع بازگشایی مدارس در نشست هم‌اندیشی مدیران دبیرستان‌های دور اول متوسطه با ارائه راهکار، طرح‌ها و برنامه‌ها بررسی شد.

🔺در دومین بازدید «زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش دماوند از مدرسه خیرساز زنده یاد سودابه افخمی ، یاد و خاطره آقای افخمی خیرنیکوکاری که در زمان حیات خود مدرسه را با تمام تلاش و علاقه‌مندی احداث و راه اندازی نمودند، گرامی داشته شد.

🔺نشست شورای معلمان مدرسه ابتدایی صالح دماوند به مدیریت  «مهدیه حیدرنودهی» با حضور «زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش دماوند و «سیدمجید حسینی» معاونت آموزشی برگزار شد.
مدیریت آموزش و پرورش دماوند در این بازدید اظهار داشت: همکاران ما در مدارس طی مدت ۲۰ ماهه دوران کرونا با سختی و مشقت فراوان زحمت کشیدند به ویژه در مقطع ابتدایی که بار آموزشی و تربیتی را توأما در فضای مجازی با دانش آموزانی که اکثرا قابلیت حضور مستقل در این بستر را ندارند و با مساعدت های والدین،  متحمل شدند.

🔺موانع بازگشایی مدارس در نشست هم‌اندیشی مدیران دبیرستان‌های دور اول متوسطه با ارائه راهکار، طرح‌ها و برنامه‌ها بررسی شد.

گفتنی است در این نشست که بحث‌های مطرح شده در دو بخش خلاصه می‌شود؛ در بخش اول طرح‌ها و برنامه‌های دور اول متوسطه بررسی گردید و در بخش دوم با موضوع بازگشایی مدارس به بررسی مشکلات، موانع موجود و رفع آن‌ها با ارائه راهکارهای لازم پرداخته شد.

🔺جذب حداکثری دانش‌آموزان منطقه دماوند در اتحادیه انجمن‌های اسلامی

نشستی با حضور «زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش دماوند با «حجت‌الاسلام نقی یعقوبی‌نسب» رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان تهران به همراه معاونین ایشان «آقای سلیمی» و «خانم میررزایی» برگزار شد‌.

در این نشست پیرامون همکاری بیشتر امام جمعه با مدیریت آموزش و پرورش دماوند و معاونت پرورشی و همچنین همکاران امور تربیتی مدارس برای جذب حداکثری دانش‌آموزان در اتحادیه انجمن های اسلامی بحث و تبادل نظر گردید.

یکی از اهداف مهم این نشست، با وجود ظرفیت‌های نیروی انسانی مذهبی، موقعیت جغرافیایی شهرستان دماوند، تشکیل  دفتر شرق  اتحادیه انجمن‌های اسلامی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است قبل از این جلسه،دیداری نیز با امام جمعه شهرستان دماوند انجام گرفته بود.