اسامی نهایی منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای پردیس اعلام شد
اسامی نهایی منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای پردیس اعلام شد
فرماندار پردیس گفت: شکایات رسیده به هیات اجرایی انتخابات این شهرستان ظرف مدت ۴۸ ساعت بر اساس مستندات رسیدگی و نتایج نهایی بررسی و با اندکی تفاوت نسبت به نتایج اولیه اعلام شد.

«عبدالعظیم رضایی» اظهار داشت: شکایات دریافت شده از برخی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی با حضور هیات اجرایی و مسئول نظارت بر انتخابات شهرستان به طور کامل بررسی شد.

وی با بیان اینکه انتخابات شوراهای اسلامی با اقدامات خوب و موثری قبل و حین انتخابات برگزار انجام شد، توضیح داد: مشکلات و تخلفات سالهای پیش در این دوره پیش بینی شد و با تمهیدات ویژه به طور چشمگیری در این دوره کاهش پیدا کرد.

فرماندار پردیس گفت: شکایت داوطلبان مبنی بر نادرست بودن تعداد آرا وجاهت قانونی ندارد و تنها به شکایات مستند رسیدگی شده است تا با برخورد به موقع در دوره های بعد شاهد تخلفات انتخاباتی نباشیم.

رضایی گفت: در شهرهای پردیس، بومهن و سعیدآباد تغییرات جزئی در نتایج اولیه در هیات اجرایی داشتیم و نتایج مورد تایید هیات اجرایی قرار گرفت و به هیات نظارت ابلاغ و در نهایت هیات نظارت هم پس از تایید، آگهی تغییرات را ابلاغ و منتشر کرد.

پس از انتشار آگهی شماره ۳۱ حاوی نتایج شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهرها در شهرستان پردیس و مهلت ۲ روزه دریافت شکایات، نتیجه بررسی شکایات رسیده به هیات اجرایی انتخابات شهرستان برای شهرهای پردیس، بومهن، خسروآباد و سعیدآباد به شرح زیر اعلام شد.

منتخبان حوزه انتخابیه شهر پردیس بخش مرکزی

منتخبانی که صحت انتخابات آنها در پردیس مورد تایید قرار گرفت، عبارتند از: حسینعلی سلیمانی فر با چهار هزار و ۳۸ رای، حسن لاله با چهار هزار و ۱۳ رای، ناصر چراغی با سه هزار و ۹۱۱ رای، اسماعیل دو هزاری با سه هزارو ۶۹۴ رای، میلاد احمدی با سه هزار و ۶۹۲ رای، سید حسین موسوی با سه هزار و ۳۶۳ رای و عاطفه علی زاده با سه هزار و ۶۰۲ رای به عنوان اعضای اصلی و سید فرشاد موسوی با سه هزار و ۴۴۲ رای، بابک رهنما با سه هزار و ۲۹۸ رای، هومن مختاری با سه هزار و ۲۸۰ رای، امین قنبری با سه هزار و ۲۳۷ رای و الهه شفعتی با سه هزار و ۱۵۹ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر انتخاب شدند.

منتخبان حوزه انتخابیه شهر بومهن

بهنام امینی با ۲ هزار و ۱۷۴ رای، جهانگیر گراوند با ۲ هزار و ۱۴۲ رای، ابراهیم جوانمرد با ۲ هزار و ۸۸ رای، علی مردانی با یک هزار و ۹۴۳ رای، محسن بخششی با یک هزار و ۸۱۲ رای، محسن کمالی هابیلی با یک هزار و ۷۶۷ رای و یعقوب پازکیان با یک هزار و ۷۳۳ رای به عنوان اعضای اصلی و مهدی درفکی با یک هزار و ۶۲۸ رای، علی فلاح با یک هزار و ۵۶۹ رای، علی غلامی عزیر کیانی با یک هزار و ۴۴۳ رای، مرتضی احسانی با یک هزار و ۴۲۳ رای و سپیده روشن ضمیر با یک هزار و ۳۵۶ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر بومهن انتخاب شدند.

منتخبان حوزه انتخابیه شهر خسروآباد بخش جاجرود

منتخبان حوزه انتخابیه شهر خسرو آباد که صحت انتخابات آنها مورد تایید قرار گرفت، عبارتند از: محمودرضا زرشگی با ۶۱۲ رأی، علی محمد کوثری با ۴۵۳ رأی، ابوالقاسم تابش با ۴۳۷ رأی، علی واشقانی فراهانی با ۴۲۴ رأی و مصطفی رشمهء با ۳۸۸ رأی به عنوان اعضای اصلی و کورش ملکی تیرآبادی با ۲۴۵ رأی، محمدعلی اکبری مقدم با ۲۱۲ رأی و رضا مزینانی با ۲۰۶ رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر انتخاب شدند.

حوزه انتخابیه شهر سعید آباد بخش جاجرود

میلاد قاسمی راد با ۸۱۰ رأی، رمضان اسدی با ۶۲۰ رأی، موسی غلامی با ۵۳۱ رأی، احسان رشیدی نیا با ۴۷۰ رأی و رحمان یاری با ۴۳۶ رأی به عنوان اعضای اصلی و فرامرز ملکی با ۴۳۲ رأی، محمد زاهدی با ۲۱۴ رأی و زینب سپیانی چقیورتی با ۱۸۱ رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر سعیدآباد معرفی شدند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر و چهار شهر پردیس، بومهن، سعیدآباد و خسروآباد در شرق پایتخت قرار دارد.