عمده مشکلات تولیدکنندگان، مسائل بانکی است
عمده مشکلات تولیدکنندگان، مسائل بانکی است
استاندار تهران گفت: عمده موانع تولیدکنندگان در استان تهران مشکلات بانکی است که باید در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها این مشکلات به نفع تولیدکنندگان برطرف شود.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در حاشیه آئین افتتاح فاز دوم توسعه یک واحد تولیدی تخم‌مرغ و بازدید از مجتمع تولید شیر و گوشت شهرستان ری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تعهد اشتغال استان تهران سال گذشته ۹۶ هزار نفر بود که با اقدامات انجام شده این عدد به ۱۲۰ هزار نفر رسید.

وی گفت: سال گذشته اقدامات خوبی در کارگروه‌های اقتصاد مقاومتی استان تهران و ستاد تسهیل برای رونق فضای تولید و کسب و کار و ریل‌گذاری‌ها برای سال جاری انجام شده است و در سال ۱۴۰۰ نیز باید روال سال ۹۹ ادامه یابد.

استاندار تهران افزود: عمده مشکلات تولیدکنندگان در استان تهران مشکلات بانکی است که باید در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها این مشکلات به نفع تولیدکنندگان برطرف شود.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه هدف‌گذاری دشمنان پس از ناکامی در وضع انواع تحریم‌ها و حملات نظامی طی چهار دهه گذشته، مسائل اقتصادی و معیشت مردم است، بیان کرد: تولیدکنندگان و مسؤولان باید با توان بیشتری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را اجرا کنند.

وی تأکید کرد: اگر حمایت دستگاه‌های دولتی استان تهران از بخش‌های صنعتی و کشاورزی به خوبی انجام شود سال آینده نیز شاهد افزایش آمار اشتغال و رفاه مردم خواهیم بود.

استاندار تهران با اشاره به برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیل در شهرستان‌های ۱۶ گانه استان و رفع موانع تولیدکنندگان در سال ۹۹، ابراز کرد: ۱۲۰ هزار فرصت شغلی پایدار توسط تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در استان ایجاد شده است.