افتتاح ۸ پروژه عمرانی در رودهن به مناسبت دهه فجر
افتتاح ۸ پروژه عمرانی در رودهن به مناسبت دهه فجر
ذوالفقاری: در حوزه شهری نیز پروژه های مختلفی از جمله واگذاری چهار هزارخط تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در مسکن مهر، چندین پروژه آسفالت و جدول گذاری، اصلاح شبکه کنار گذر در گالری امامزاده هاشم(ع) و بلوار امام خمینی و غیره به بهره برداری خواهد رسید.

حمید رضا ذوالفقاری بخشدار رودهن: به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۸  پروژه عمرانی در دو روستای مهرآباد و جورد بخش رودهن افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

وی گفت: پروژه‌های روستای جورد شامل سنگ فرش، احداث پله سنگی ودیوار سنگی با اعتبار بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و پروژه های روستای مهرآباد شامل زیر سازی و آسفالت برخی معابر، پیاده رو سازی، جدول گذاری و سنگ فرش و نصب پایه چراغ روشنایی بلوار اصلی با اعتبار بالغ بر ۴۸ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

ذوالفقاری گفت: در حوزه شهری نیز پروژه های مختلفی از جمله واگذاری چهار هزارخط تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در مسکن مهر، چندین پروژه آسفالت و جدول گذاری، اصلاح شبکه کنار گذر در گالری امامزاده هاشم(ع) و بلوار امام خمینی و غیره به بهره برداری خواهد رسید.

بخشدار رودهن به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اشاره و اضافه کرد: بیش از ۵۰ برنامه مختلف فرهنگی، هنری، آموزشی، ورزشی، نیز توسط ادارات سطح بخش رودهن در ایام مبارک دهه فجر اجرا خواهد شد.