امدادرسانی عوامل هلال احمر به مصدومان ۲ حادثه در هراز و آبعلی
امدادرسانی عوامل هلال احمر به مصدومان ۲ حادثه در هراز و آبعلی
رئیس جمعیت هلال احمر دماوند از امدادرسانی عوامل هلال احمر به مصدومان ۲ حادثه در هراز و آبعلی خبر داد و گفت: مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند.

سعید طاهری از عملیات امدادرسانی به یک کودک ۵ ساله و انتقال سریع کودک پنج ساله در آبعلی و حادثه تصادف دو خودرو در محور هراز خبر داد و اظهار داشت: ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه امروز پنج شنبه پنجم فروردین ماه خانواده‌ای به پایگاه امداد و نجات آبعلی مراجعه کردند و نجات گران را از افت فشار شدید کودک خود مطلع کردند.

طاهری افزود: پس از انجام اقدامات درمانی اولیه و پیش بیمارستانی، مصدوم توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند سریعاً به مرکز درمانی منتقل شد و این عملیات در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه خاتمه یافت.

وی همچنین در خصوص امدادرسانی نجات گران جمعیت هلال احمر به یک مصدوم حادثه برخورد دو خودرو نیز عنوان داشت: ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه هم گزارشی مبنی بر تصادف خودرو سمند و پژو به مرکز پاسخگویی اضطراری جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند اعلام شد و بلافاصله عوامل امدادی از پایگاه امداد و نجات آبعلی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر دماوند عنوان داشت: مصدوم این حادثه یک آقای ۳۴ ساله بود که از ناحیه سر آسیب دید که توسط عوامل امدادی درمان سرپایی شد و این عملیات در ساعت ۱۴ و ۱۱ دقیقه خاتمه یافت.