انجام مراحل قانونی عقد قرارداد جدید برای تکمیل بلوار کردر
انجام مراحل قانونی عقد قرارداد جدید برای تکمیل بلوار کردر
پس از اخذ تاُییدیه کمیته تطبیق ظرف چند روز مرحله نهایی به اتمام خواهد رسید

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در حاشیه بازدید از ورودی محله کوهان گفت: کردر و کوهان از بهترین محلات شهر کیلان هستند؛ این محلات با مردمی خوب جای کار زیادی دارند که متاُسفانه کمتر به آنها پرداخته شده، لذا تصمیم داریم با اجرای چند طرح، تا حدودی نسبت به همشهریان بزرگوار کردر و کوهان ادای دین کنیم.

آقاجان‌احمدی، ضمن پوزش از اهالی کردر بابت بیش از حدِ تصور طولانی شدن پروژه بلوار کردر خاطرنشان کرد: از مدتی قبل همه موارد برای انجام مرحله نهایی این فاز و اجرای روکش آماده بوده، اما به واسطه تغییر سال مالی و شرایط تورمی حاکم در آخرین لحظه اعلام کردند که امکان ادامه کار با قرارداد قبلی وجود ندارد.

وی افزود: به همین دلیل مجبور به طی مراحل قانونی لازم به جهت عقد قرارداد جدید با پیمانکار شدیم که برای طی این پروسه مدتی زمان لازم بود و هم اکنون روزهای پایانی این دوره را طی می‌کنیم و به امید خداوند متعال پس از اخذ تاُییدیه کمیته محترم تطبیق فرمانداری شهرستان دماوند ظرف چند روز مرحله نهایی این فاز بلوار کردر به اتمام خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اضافه کرد: ادامه بلوار به سمت کوی قائم، اجرای روکش لاین مقابل، جدول گذاری، اجرای پیاده‌رو و … از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این بلوار است که امیدواریم در ادامه، امکان اجرای آنها را هم داشته باشیم.