انجام مقدمات هوشمندسازی خرید نان در شهرستان دماوند
انجام مقدمات هوشمندسازی خرید نان در شهرستان دماوند
هیچگونه افزایش قیمت نان در شهرستان دماوند نخواهیم داشت

همایش گرامیداشت روز ملی اصناف در شهرستان دماوند با حضور رضا طاهرخانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند، رئیس اداره صمت،اتاق اصناف،مسئول بسیج اصناف، جمعی از مسئولان و تعدادی از کسبه و مسئولین واحد های صنفی در محل تالار پذیرایی سیمرغ برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند : یکی از اهداف اجرای طرح هدفمندی ارز ترجیحی، مبارزه با قاچاق کالا و برقراری عدالت بود تا اگر قرار بر پرداخت یارانه باشد، به صورت مستقیم به مردم نیازمند آن پرداخت شود.

وی با اشاره به انجام مقدمات طرح هوشمند سازی خرید نان در شهرستان دماوند گفت:با اجرای این طرح جلوی بسیاری از موارد قاچاق آرد گرفته خواهد شد.

رضا طاهر خانی گفت: طرح هدفمندی ارز ترجیحی و موضوع آرد و نان در دماوند به صورت یکجا اجرا می شود و نشست‌ها و جلساتی نیز در این خصوص برگزار شده است ،که در بحث هوشمندسازی خرید نان در شهرستان دماوند مقدمات کار در حال فراهم سازی است و هیچ گونه تغییری در قیمت نان تا پایان سال نخواهیم داشت و نانوایان باید در پخت نان بهترین کیفیت را داشته باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت از ستاد تنظیم بازار و همچنین بسیج اصناف که به صورت شبانه‌روزی با کار جهادی نسبت به نظارت بر بازار شهرستان دماوند اقدام می‌کنند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.