ایستگاه های آتش‌نشانی شهرستان دماوند فاقد بالابر است
ایستگاه های آتش‌نشانی شهرستان دماوند فاقد بالابر است
سخنگوی اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی دماوند گفت: در کل شهرستان دماوند ۶ ایستگاه آتش نشانی وجود دارد که هیچکدام دارای بالابر نیستند

سخنگوی اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی دماوند با بیان اینکه ایستگاه های شهرستان دماوند فاقد بالابر است، گفت: حوزه شهری دماوند جهت ارائه خدمات مطلوب حداقل به ۴ ایستگاه آتش نشانی نیاز دارد.

محمد علیپور با اعلام این خبر اظهار داشت: موضوع آتش نشانی و ایمنی شهروندان بسیار حائز اهمیت و از شاخص‌های اصلی امنیت شهری است.

وی افزود: مدیریت حوادث داخل شهری و شهرستانی در محورهای شهری با آتش نشانی است اما ناوگان ما تکمیل نیست و فاقد ناوگان سبک تخصصی و نیز ناوگان برای ساختمان‌های بلندمرتبه که نیاز به نردبان‌های هیدرولیکی دارند، هستیم.

سخنگوی اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی دماوند گفت: در کل شهرستان دماوند ۶ ایستگاه آتش نشانی وجود دارد که هیچکدام دارای بالابر نیستند و یکی از علل این مشکل هزینه‌های بالا می‌باشد.

وی ادامه داد: در حوزه شهری دماوند جهت ارائه خدمات مطلوب حداقل به ۴ ایستگاه آتش نشانی نیاز داریم، به دلیل اینکه گیلاوند در فراز و نشیب قرار دارد قطعا نیاز به چند ایستگاه در حوزه حریم وبرخی روستاها همچون مراء و اسلام آباد داریم