بازدید  از مجتمع تولیدی مرغ پارس
بازدید  از مجتمع تولیدی مرغ پارس
طاهرخانی: ایجاد اشتغال و رونق تولید از برنامه های اصلی دولت سیزدهم می‌باشد

رضاطاهرخانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند امروز به همراه اعضای ستاد تسهیل رفع موانع تولید از مجتمع صنعتی و تولیدی مرغ نمونه پارس بازدید کردند.
طاهرخانی در این بازدید با اشاره به اهمیت استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات شهرستان در راستای تحقق شعار سال، اظهار داشت: ایجاد بستر مناسب کسب و کار، رفع موانع موجود و تسهیل در تولید و ایجاد اشتغال از جمله اهداف اولویت دار در شهرستان می‌باشد.

وی با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان، اهتمام ویژه برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرستان را خواستار شد.

طاهر خانی همچنین تشکیل جلسات کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان را مفید دانست و عنوان داشت: همکاری و تعامل دستگاه‌های شهرستانی و استانی اهتمام مضاعف در افزایش اشتغال جوانان را میسر می‌کند.

شایان ذکر است مجتمع مرغ نمونه پارس یکی از مجهزترین کشتارگاه‌های شرق استان تهران است که درسال ۱۳۹۰فاز نخست آن شروع و بعلت مشکلات پیش رو متوقف گردید.

درحال حاضر با راه اندازی فاز نخست این مجتمع ظرفیت اشتغالزایی ۱۸۰ نفر به صورت مستقیم فراهم میشود و می تواند روزانه ۴ هزار قطعه مرغ دراین مجتمع تولید کنند.