بازدید سرزده فرماندار شهرستان دماوند از اداره محیط زیست
بازدید سرزده فرماندار شهرستان دماوند از اداره محیط زیست
رضا طاهرخانی با اشاره به وظیفه مهم اداره محیط زیست در صیانت از سلامت و حقوق شهروندان و حس مسئولیت اجتماعی، در نظارت دقیق فعالیت معادن، کارخانه ها و حفظ و صیانت از حیات وحش و طبعیت شهرستان تاکید کرد

رضا طاهرخانی، فرماندار این شهرستان، به همراه رضایی مهر، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری به صورت سرزده از اداره محیط زیست شهرستان دماوند بازدید کرد.

در این بازدید نحوه ارائه خدمات به مراجعین، تکریم ارباب رجوع، وضعیت نیروی انسانی، موضوعات زیست محیطی و نحوه فعالیت پاسگاههای محیط بانی شهرستان مورد بررسی و چالش های زیست محیطی شهرستان، کمبودهای اداری و تجهیزاتی اداره در جهت مرتفع کردن مشکلات و ارتقای وضعیت آن بحث و تبادل نظر انجام شد.

وی با اشاره به وظیفه مهم اداره محیط زیست در صیانت از سلامت و حقوق شهروندان و حس مسئولیت اجتماعی، در نظارت دقیق فعالیت معادن، کارخانه ها و حفظ و صیانت از حیات وحش و طبعیت شهرستان تاکید کرد.
رضا طاهرخانی ضمن تقدیر از اقدام ها و فعالیتهای اداره محیط زیست در خصوص حل مسائل و مشکلات مطرح شده دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.
لازم به ذکر است بازدید های سرزده فرماندار شهرستان دماوند با هدف نظارت بر عملکرد و ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش های ادارت دولتی و آگاهی از مشکلات عموم شهروندان صورت می گیرد.