بازدید مسئولان استانی و شهرستانی  دماوند از روستاهای محور دلیچایی
بازدید مسئولان استانی و شهرستانی  دماوند از روستاهای محور دلیچایی
طبق اعلام مدیر عامل شرکت گاز استان، 12 روستای فاقد گاز شهرستان دماوند تا آذرماه سال ۱۴۰۱ از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد

رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند، سید احمد رسولی‌ نژاد، نماینده مردم شریف دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، هدایی پور، مدیرکل گاز استان تهران، سلیمانی بخشدار مرکزی،رئیس شورای شهرستان، رئیس شورای بخش مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان دماوند ضمن بازدید از روستاهای وردانه، دوآب، کبود ملک و ۶ روستا های محور دلیچایی بازدید به عمل آورده و با اهالی این روستاها دیدار و گفتگو کردند.

هدف از این بازدید تسریع در روند گازرسانی به روستاهای این محور، بررسی نحوه خدمات رسانی به اهالی شریف روستا های محور دلیچایی در جریان سیل چند روز گذشته و بررسی میزان خسارت به واحد های مسکونی، واحدهای دامداری و پرورش ماهی بود.

در این بازدید پس از بیان مشکلات روستای زان توسط شوراها و اهالی، مسئولان شهرستان دماوند به بررسی موضوعات پرداختند.

عمده مسائل مطرح شده شامل گاز رسانی به روستاهای این محور و نحوه خدمات رسانی در جهت لایروبی مسیر رودخانه و خسارت به منازل و واحد های تولیدی بود که توسط مسئولین مورد بررسی قرار گرفت.

🔺مدیر عامل شرکت گاز استان تهران: ۱۲ روستای فاقد گاز شهرستان دماوند تا آذرماه سال ۱۴۰۱ از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد

گفتنی است در پایان بازدید طبق اعلام مدیر عامل شرکت گاز استان، تا پایان مهرماه سال جاری اهالی محترم روستاهای وردانه، بولان، تنگه، دوآب و آجان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

همچنین در صورت رفع موانع تا پایان هفته جاری، گاز رسانی به روستای کبود ملک همزمان افتتاح خواهد شد و در غیر این صورت، با دو ماه تاخیر به بهره‌برداری می‌رسد.

لازم به ذکر است در خصوص گاز رسانی به روستاهای محور دلیچایی نیز طبق اعلام مدیر عامل شرکت گاز استان تهران، گاز رسانی به روستای کهنک تا ۱۵ مهرماه سال جاری و ۵ روستای دیگر این محور تا آذرماه ۱۴۰۱ افتتاح خواهد شد.