بازگشایی مجتمع فرهنگی و هنری رسالت شهر کیلان پس از ۱۰ سال
بازگشایی مجتمع فرهنگی و هنری رسالت شهر کیلان پس از ۱۰ سال
این پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۳۲۰ میلیون تومان توسط خیران و تأمین بخشی از مصالح و نیروی انسانی به صورت مردمی بهره‌برداری شد

پروژه بازسازی مجتمع فرهنگی و هنری رسالت شهر کیلان پس از گذشت بیش از ۱۰ سال از تعطیلی همزمان با چهارمین روز هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دماوند و شهر کیلان برگزار شد.

بازسازی این مجتمع با همت برخی از فرهیختگان شهر کیلان که در قالب موسسه فرهنگی و هنری طلوع امید و انتظار و با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرد هم آمده‌اند در ایام فراگیری بیماری کرونا انجام پذیرفته و آماده استفاده عمومی گردیده است.

تعمیر و ایزوگام سقف و عایق‌کاری اطراف پی ساختمان، تعمیر و بازسازی کف اتاق‌ها و موتورخانه، بازسازی سیم‌کشی ساختمان و نصب چراغ‌های روشنایی، تعمیر لوله کشی آب و لوله‌کشی تاسیسات گرمایشی، بازسازی مجدد موتورخانه و خرید و نصب پکیج، نقاشی ساختمان، بازسازی سرویس‌های بهداشتی و جمع آوری محوطه‌سازی تخریب شده و بازسازی مجدد آن از جمله اقدامات انجام شده در این مجتمع است.

این پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۳۲۰ میلیون تومان توسط خیران و تأمین بخشی از مصالح و نیروی انسانی به صورت مردمی بهره‌برداری شد.