با دعوت از وزرا و مسئولان مربوطه، پیگیری موضوعات و مشکلات احتمالی شهرستان مدنظر قرار دارد
با دعوت از وزرا و مسئولان مربوطه، پیگیری موضوعات و مشکلات احتمالی شهرستان مدنظر قرار دارد
سرپرست فرمانداری دماوند: مسئولان در خدمت به انقلاب اسلامی و سربازی ولایت و انقلاب پا پس نکشند

🔹️نشست هماهنگی سرپرست فرمانداری دماوند با مسئولان ادارات خدمات‌رسان شهرستان با هدف بررسی زیرساختهای شهرستان در حوزه وزارت نیرو در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد.

🔸رضا طاهرخانی، سرپرست فرمانداری دماوند در این نشست ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی به جامعه اسلامی و رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: سردار سلیمانی چهره ای ملی و قهرمانی برای ملت ایران است و به عنوان الگویی برای جوانان ایران اسلامی و جهان اسلام تبدیل شده است.

🔹️ایشان ادامه داد: مسئولان نباید در خدمت به انقلاب اسلامی و سربازی ولایت و انقلاب پا پس بکشند و همواره باید در جهت نیل به آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی بکوشند.

🔸طاهرخانی با تأکید بر لزوم ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرستان دماوند، به پیگیری وضعیت زیرساخت های مربوط به ادارات خدمات رسان در این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: تقویت زیرساختهای خدماتی از موضوعات حایز اهمیت و در دستور کار است.

🔹️وی با اشاره به سفر وزیر محترم نیرو به شهرستان دماوند گفت: با دعوت از وزرا و مسئولان مربوطه، پیگیری موضوعات و مشکلات احتمالی شهرستان مدنظر قرار دارد.

🔸لازم به ذکر است این نشست در راستای بررسی مشکلات عوامل زیرمجموعه وزارت نیرو با هدف انعکاس به وزیر محترم نیرو و حل مشکلات شهرستانی برگزار شد.