برای اولین بار در کشور میز خدمت در شهرستان دماوند برگزار شد
برای اولین بار در کشور میز خدمت در شهرستان دماوند برگزار شد
فرماندار شهرستان دماوند: هدف از برگزاری میز خدمت پیگیری مطالبات مردم و گره گشایی ازمشکلات آنان است

همزمان با سومین روز از هفته دولت، آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه دماوند با حضور رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند، زمهریر معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، رضایی مهر، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مدیران ادارات شهرستان، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم به امامت حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان در مسجد جامع شهر دماوند برگزار شد.

رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند به مناسبت هفته دولت به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه به تشریح خدمات دولت مردمی آیت‌آلله رئیسی در یک سال گذشته، تحقق مطالبات بر زمین مانده مردم و خدمات ارائه شده به شهروندان شهرستان دماوند پرداخت.

فرماندار شهرستان دماوند در خطبه های نماز جمعه شهر دماوند با اشاره به عزم  دولت مردمی سیزدهم  برای پیگیری مشکلات مردم گفت: یکی از اقدامات موثری  که در راستای سیاست های دولت برای پیگیری مشکلات مردم، در شهرستان دماوند انجام شد برگزاری میز خدمت است که هدف از  برگزاری آن  پیگیری مطالبات مردم و گره گشایی ازمشکلات آنان است .

وی گفت: برنامه ریزی یک ساله برگزاری میز خدمت در مصلی های نماز جمعه شهرستان انجام شده است و مسئولین با حضور در نماز جمعه ضمن دیدار چهره به چهره با مردم برای پیگیری مطالبات آنان اقدام خواهند کرد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: برگزاری میز خدمت به صورت منسجم و برنامه ریزی شده در شهرستان دماوند در حال انجام است که در سطح کشور بی سابقه بوده و این شهرستان پیشگام در برگزاری میز خدمت به صورت هفتگی در نماز جمعه های  شهرستان. دماوند است.

میز خدمت جهت پاسخگویی مدیران شهرستان به در خواست های شهروندان و پیگیری مشکلات آنان در مصلی های نماز جمعه شهرستان دماند برگزار گردید.