برنامه‌های هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس دماوند
برنامه‌های هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس دماوند

🔹نشست شورای نماز آموزش و پرورش دماوند به مناسبت هفته بزرگداشت قرآن، عترت و نماز برگزار شد. 🔸در این نشست، «زهرا طاولی» مدیر آموزش و پرورش دماوند، «رقیه عرب» معاون پرورشی و تربیت‌بدنی، «مهدی فتحعلی» معاون پشتیبانی و کارشناسان حوزه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش دماوند حضور داشتند. 🔸زهرا طاولی، مدیر آموزش و […]

🔹نشست شورای نماز آموزش و پرورش دماوند به مناسبت هفته بزرگداشت قرآن، عترت و نماز برگزار شد.

🔸در این نشست، «زهرا طاولی» مدیر آموزش و پرورش دماوند، «رقیه عرب» معاون پرورشی و تربیت‌بدنی، «مهدی فتحعلی» معاون پشتیبانی و کارشناسان حوزه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش دماوند حضور داشتند.

🔸زهرا طاولی، مدیر آموزش و پرورش دماوند در این نشست، ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت قرآن و عترت و نماز، با اشاره به اهمیت این موضوع، ترویج فرهنگ قرآنی و تبلیغات مناسب و حضور حداکثری دانش‌آموزان و فرهنگیان را در این هفته مهم دانست.

🔸رقیه عرب، معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش دماوند نیز از برگزاری نمایشگاه قرآنی در دارالقرآن قدر دماوند خبر داد و تجلیل از فعالان و پژوهشگران قرآنی و تولید محتوای آموزشی با محوریت آشنایی با تقلید و مرجعیت با هماهنگی حوزه علمیه و انتشار در گروه و کانال‌های شاد را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.