برپایی پایگاه عرضه بهداشتی دام زنده در دماوند
برپایی پایگاه عرضه بهداشتی دام زنده در دماوند

سرپرست شهرداری دماوند از استقرار پایگاه عرضه دام زنده با هدف متمرکز شدن فروش دام همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان در دماوند خبر داد. محمود بهرامی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به برگزاری مراسم قربانی در این روز اشاره و اظهار داشت: در راستای تامین رفاه حال شهروندان […]

سرپرست شهرداری دماوند از استقرار پایگاه عرضه دام زنده با هدف متمرکز شدن فروش دام همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان در دماوند خبر داد.

محمود بهرامی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به برگزاری مراسم قربانی در این روز اشاره و اظهار داشت: در راستای تامین رفاه حال شهروندان دماوندی جایگاه عرضه دام با هدف نظارت بر دام سالم راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: هرساله مکانی مشخص جهت عرضه دام بهداشتی در بلوار شهید بهشتی، روبروی ساختمان آتش نشانی شهر دماوند مشخص می شود تا علاوه بر دسترسی آسان برای خرید دام توسط شهروندان، موازین بهداشتی نیز رعایت شود.

سرپرست شهرداری دماوند همچنین از نصب بنر جهت اطلاع رسانی به شهروندان در سطح شهر و نیز برنامه ریزی برای ذبح نذورات دامی در کشتارگاه شهر با هدف رعایت موازین بهداشتی و تسهیل امور خبر داد.

وی با بیان اینکه مکان تعیین شده تحت نظارت دامپزشکی شهرستان می باشد، خاطرنشان کرد: اداره دامپزشکی با هدف رعایت موازین بهداشتی نظارت لازم را بر مکان عرضه و ذبح دام در روز عید قربان دارد.