برگزاری آیین تکریم و معارفه بخشدار رودهن
برگزاری آیین تکریم و معارفه بخشدار رودهن
در این مراسم از زحمات چهارساله ذوالفقاری، بخشدار سابق رودهن تقدیر به عمل آمد

آیین تکریم و معارفه بخشدار رودهن برگزار شد.

این مراسم با حضور طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی، امام جمعه بخش رودهن، خدایاری، رئیس حوزه قضایی بخش، رضایی مهر، معاون فرماندار، سلیمانی، بخشدار مرکزی دماوند، سرهنگ نجفی، فرمانده سپاه شهرستان، سروان پاوندی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج رودهن، رضا هاشمی، رئیس شورای شهرستان، سرگرد هردویی، جانشین انتظامی بخش رودهن، میرزایی، رئیس دفتر نماینده مجلس در شهر رودهن، شهرداران دو شهر رودهن و آبعلی، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی رودهن و آبعلی، روسای ادارات، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، معتمدین، روحانیون و بسیجیان برگزار شد.

🔺 طاهرخانی: بخشدار جدید رودهن نظارت بر مدیران را در اولویت کاری خود قرار دهد/ مدیران برای رفع مطالبات مردم باید در بین آن ها باشند و از میزهای خود فاصله بگیرند

رضا طاهر خانی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آئین تودیع و معارفه بخشدار رودهن ضمن تاکید بر پیگیری مطالبات به حق مردم گفت: یکی از افتخارات هر مسئولی، مردمی بودن آن است و انتظار ما از مدیران ادارات شهرستان این است که فاصله خود را با مردم کم کنند و در میان آنها باشند و مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند.
وی با اشاره به این که بخشدار جدید رودهن از نیروهای انقلابی است و با بخش رودهن نیز آشنا است، گفت: در دولت مردمی سیزدهم، مدیران می بایست میز خود را رها کنند و برای مطالبات مردم، بین آن ها حضور داشته باشند و امیدوارم بخشدار جدید رودهن نیز با روحیه انقلابی و کار جهادی همانند دیگر مسؤولان دولت سیزدهم، به صورت شبانه روز در خدمت مردم باشد و مطالبات به حق مردم را پیگیری و جهت رفع مشکلات تلاش کند.

طاهر خانی با اشاره به این که، مشکلات مردم بخش رودهن اولویت بندی شود بیان کرد: هر اقدامی که جهت رفع مشکلات مردم انجام می شود باید به آن ها گزارش داده شود تا مردم بدانند، مسؤولان از آن ها جدا نیستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند اضافه کرد: بدون وحدت و همدلی هیچ پیشرفت حاصل نخواهد شد و برای برای رفع مطالبات به حق مردم می بایست، تلاش مضاعف داشت.

رضا طاهرخانی با اشاره به این که دماوند اولین شهرستان در کشور است که در مصلی های نماز جمعه، میز خدمت را به صورت دائم برپا کرده است، خاطر نشان کرد: بر پایی میز خدمت در مصلی های نماز جمعه، جزو اولویت‌های کاری فرمانداری بود و با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته است، مقرر شد این میز خدمت در تمامی مساجد برپا تا مردم به طور مستقیم مشکلات خود را به مسؤولان ارائه دهند.

وی با اشاره به این که نظارت جدی بر کار مدیران و بازدید های سرزده از دستگاه های اجرایی جزو وظایف بخشدار است، افزود: در بخش رودهن، در دولت سیزدهم اقدامات بسیار خوبی که سالها بر زمین مانده بود، انجام شده است که می توان به راه اندازی شبکه فاضلاب و احداث تصفیه خانه مسکن مهر مهرآباد، افزایش فضاهای آموزشی و ورزشی در بخش رودهن اشاره کرد.

طاهرخانی اضافه کرد: با هماهنگی که با نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای دماوند و فیروزکوه و مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران داشتیم مقرر شد زمینی جهت ساخت درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد و از ۶ ماه آینده، فاز اجرایی ساخت درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی در رودهن آغاز شود.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: یکی دیگر از مطالبات به حق مردم رودهن، ایجاد پایگاه ثابت هلال احمر بود که با هماهنگی نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و رئیس جمعیت هلال احمر کشور، مجوز آن صادر و مقرر شد به محض دریافت ساختمان که از طریق شهرداری رودهن تأمین خواهد شد، هلال احمر در بخش رودهن راه اندازی شود.

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات چهارساله ذوالفقاری، بخشدار سابق رودهن تقدیر به عمل آمد و حکم عبدالوهاب امیری به عنوان سرپرست جدید بخشداری رودهن توسط فرماندار شهرستان اعطا گردید.