برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان دماوند
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان دماوند
طاهر خانی: برنامه های اوقات فراغت باید با براساس نیازسنجی، علاقه مندی و مشارکت خانواده ها، در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، به ریاست رضا طاهرخانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند و با حضور مسئولین ادارات عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و متولیان امور فرهنگی با هدف غنی سازی برنامه های اوقات فراغت در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: از ظرفیت گروه های جهادی و خیرین باید در این زمینه استفاده شود و هیچ دانش آموزی نباید به دلیل مشکلات مالی از برنامه های غنی سازی اوقات فراغت محروم بماند.

وی افزود: تعطیلات تابستانی فرصت مناسبی برای بهره مندی جوانان و نوجوانان از آموزش های جدید است و باید این فرصت توسط دستگاه های متولی مغتنم شمرده شود.

رضا طاهر خانی ادامه داد: باید همه امکانات دولتی و آموزشی دستگاههای متولی شهرستان برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استفاده شود.

وی گفت: انتظار ما از ادارات آموزش و پرورش شهرستان این است که دانش آموزانی که از لحاظ مالی کم برخوردار هستند شناسایی و با حفظ کرامت انسانی به دستگاههای متولی در این امر معرفی شوند تا با مساعدت، از برنامه های پیش‌بینی شده استفاده کنند.