برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در دماوند و رودهن
برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در دماوند و رودهن

🔹️به مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی با حضور «حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی» امام جمعه شهرستان دماوند، «محمدتقی تقی‌زاده» دادستان شهرستان دماوند، «زهرا طاولی» مدیر آموزش و پرورش دماوند و جمعی از مسئولان و تعدادی از دانش آموزان و آموزگاران در مدرسه شهید علیجانی برگزار شد. 🔸زهرا طاولی در این مراسم در خصوص دهه بصیرت و […]

🔹️به مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی با حضور «حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی» امام جمعه شهرستان دماوند، «محمدتقی تقی‌زاده» دادستان شهرستان دماوند، «زهرا طاولی» مدیر آموزش و پرورش دماوند و جمعی از مسئولان و تعدادی از دانش آموزان و آموزگاران در مدرسه شهید علیجانی برگزار شد.

🔸زهرا طاولی در این مراسم در خصوص دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت و ایام پیش‌رو همچون حماسه ۹ دی، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و ایام شهادت حضرت زهرا (س) برای دانش آموزان مباحثی را مطرح کرد و از اهمیت و نقش بارز و الگوی اطاعت از ولایت حضرت زهرا (سلام الله) در صدر اسلام و حاج قاسم سلیمانی در عصر حاضر که نشان از اوج بصیرت و روشن بینی برای همه مسلمانان جهان دارد، مطالبی را بیان کرد.

🔺مراسم گرامیداشت یوم الله ٩ دی در رودهن

🔹به مناسبت گرامیداشت یوم الله نهم دی همایش بزرگ بصیرت و میثاق با ولایت با حضور اقشار مختلف مردم،مسئولین، خانواده شهدا،بسیجیان و پرسنل ادارات در سالن آمفی تأتر دانشگاه آزاد اسلامی رودهن برگزار شد.

🔸اجرای گروه سرود فرزندان حاج قاسم، سخنرانی بخشدار و امام جمعه و مداحی کربلایی علی رحیمی از برنامه‌های مراسم امروز بود.

🔹در پایان مراسم نیز قطعنامه یوم الله نهم دی قرائت و حاضران شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار سر دادند.