برگزاری چهارمین نشست شورای اداری شهرستان دماوند با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران
برگزاری چهارمین نشست شورای اداری شهرستان دماوند با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران
فرماندار شهرستان دماوند گفت:یکی از افتخارات هر مسئولی، مردمی بودن آن است و انتظار ما از مدیران ادارات شهرستان این است که فاصله خود را با مردم کم کنند و در میان آنها باشند و مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند.

نشست شورای اداری شهرستان دماوند با تلاوت آیات قرآن کریم با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران، مدیرکل امنیتی استانداری تهران، ائمه جمعه، فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، انتظامی، قضایی و … در سالن اجتماعات فرمانداری دماوند برگزار شد.

🔺 مشکلات ارائه خدمات‌ انشعابات خارج از بافت روستاهای شهرستان دماوند مرتفع شود

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند در نشست شورای اداری شهرستان با حضور مدیرکل دادگستری استان تهران و جمعی از مسئولان، گفت: مشکلات ارائه خدمات‌ انشعابات در خارج از بافت روستاهای شهرستان دماوند مرتفع شود.
وی افزود: روستای گرمابسرد بعد از گذشت ۴۴ سال گاز رسانی شده ولی با مشکلات دادن انشعابات به در خارج از بافت برای روستاییان مواجه است.

🔺 طاهرخانی:مسئولان برای رفع مطالبات مردم باید در بین آن ها باشند و از میزهای خود فاصله بگیرند/عهد نامه مدیران دولت سیزدهم سرلوحه کار مسئولان باشد

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر انجام کار جهادی و شبانه روزی جهت پیگیری مطالبات شهروندان گفت: همه مدیران و مسئولان ادارات باید با کار جهادی و شبانه روزی پیگیر مطالبات به حق مردم باشدهمه مدیران باید با انگیزه و روحیه انقلابی مطالبات بر زمین مانده را پیگیری و انجام دهند.

طاهرخانی افزود: باید با روحیه انقلابی امید را در دل مردم ایجاد کرد و مدیران وظیفه دارند که مطالبات مردم را پیگیری نمایند و هر که مردم را از آینده ناامید کند که بداند و چه نداند به سود دشمن کار می کند.

وی با تاکید بر تلاش همه مدیران شهرستان دماوند در جهت تحقق مطالبات به حق و برجای مانده مردم، اظهار کرد:در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی، مسئولین باید به عهدنامه مدیران در دولت پایبند باشند و بی‌منت به مردم خدمت کنند، از آنها خواسته‌ایم که فاصله بین خود و‌ مردم را کم کنند و به همین جهت هر هفته میز خدمت در مصلی های نماز جمعه شهرستان برگزار می شود تا مردم بدون واسطه با مسئولین ادارات ملاقات کنند.

فرماندار شهرستان دماوند در پایان گفت:یکی از افتخارات هر مسئولی، مردمی بودن آن است و انتظار ما از مدیران ادارات شهرستان این است که فاصله خود را با مردم کم کنند و در میان آنها باشند و مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند.