برگزاری ۱۶۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی به‌مناسبت دهه فجر در شهرستان دماوند
برگزاری ۱۶۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی به‌مناسبت دهه فجر در شهرستان دماوند
دو نشست ستاد دهه فجر در شهرستان دماوند برگزار شده و در مجموع در حدود ۱۲۰ پایگاه بیش از ۱۶۰ برنامه در قالب ۴۳ عنوان برنامه پیش بینی شده است.

👤سرهنگ نجفی، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند:
🔹در دهه فجر امسال با رویکرد ایجاد امید ونشاط، دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب‌های مختلف تبیین خواهد شد و نقش انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی ترسیم می‌شود.

🔸دو نشست ستاد دهه فجر در شهرستان دماوند برگزار شده و در مجموع در حدود ۱۲۰پایگاه بیش از ۱۶۰ برنامه در قالب ۴۳ عنوان برنامه پیش بینی شده است که برخی مستقلا در مجموعه بسیج و برخی با همکاری و هم افزایی نهادهای دیگر شهرستان برگزار خواهند شد.

🔹 زنگ انقلاب توسط بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش دو منطقه رودهن و دماوند نواخته می‌شود و در ادامه با حضور مسئولان، کاروان نمادین ورود حضرت امام راحل با پخش آهنگ های انقلابی،‌ صحنه ورود امام راحل به میهن را به نمایش می‌گذارد.

🔸۴۳ نشست بصیرتی با عنوان جهاد تبیین و دستاوردهای انقلاب، مانند مسابقه ورزشی همچون تنیس، فوتبال دستی، طناب کشی، دارت، فوتبال، والیبال و…‌ از برنامه‌های ویژه دهه فجر هستند.


🔹انقلاب اسلامی توانسته مسیر خود را به خوبی طی کند و امیدواریم هر سال بتوانیم جشن دهه فجر و‌انقلاب را هر سال باشکوه‌تر برگزار کنیم.

🔸امروز دشمنان به دنبال تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی و دهه فجر هستند و امروز ظلم است که اگر این دستاوردها مورد تبیین قرار نگیرد.

🔹به مناسبت دهه فجر در شهرستان دماوند، از جمله برنامه‌های متنوع می‌توان به اجرای کمک‌های مؤمنانه و توزیع یک‌هزار بسته معیشتی بین نیازمندان، تهیه چند سری جهیزیه برای نوعروسان، بازسازی و مرمت خانه‌های محرومان اشاره کرد.

🔸ویزیت رایگان با حضور ۱۰ گروه جهادی در نقاط مختلف، نورافشانی آسمان شهرستان و بانگ الله اکبر در شب ۲۲، برپایی میز خدمت در نمازجمعه به‌همت فرمانداری، برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان، ارائه مشاوره‌های حقوقی و روانشناسی و انجام اردوها برای بازدید از موزه‌های عبرت و هوافضا از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.