بهره‌برداری از پروژه اصلاح و رفع خطر شبکه فشار متوسط در شهر رودهن
بهره‌برداری از پروژه اصلاح و رفع خطر شبکه فشار متوسط در شهر رودهن
افتتاح پروژه اصلاح بهسازی و ایمن سازی معابر اصلی و فرعی مسکن مهر مهرآباد در شهر رودهن

همزمان با دومین روز از هفته دولت، پروژه اصلاح و رفع خطر شبکه فشار متوسط در خیابان صداقت و عدالت شهر رودهن با حضور رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، امیری بخشدار رودهن، حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه بخش رودهن، موسوی منش شهردار رودهن و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است پروژه اصلاح و رفع خطر شبکه فشار متوسط در شهر رودهن یکی از مطالبات جدی اهالی این منطقه بود که با اعتباری بالغ بر ۸۷۵ میلیون تومان و استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند مقره های سیلیکونی، به طول یک کیلومتر انجام و به بهره‌برداری رسید.

🔺افتتاح پروژه اصلاح بهسازی و ایمن سازی معابر اصلی و فرعی مسکن مهر مهرآباد در شهر رودهن

همزمان با دومین روز از هفته دولت،پروژه اصلاح بهسازی و ایمن سازی معابر اصلی و فرعی مسکن مهر مهرآباد در شهر رودهن  با حضور رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، امیری بخشدار رودهن، حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه بخش رودهن، موسوی منش شهردار رودهن و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.

پروژه اصلاح بهسازی و ایمن سازی معابر اصلی و فرعی مسکن مهر مهرآباد در شهر رودهن یکی از مطالبات جدی اهالی این منطقه بود که در فاز اول آن شامل آسفالت معابر به متراژ ۲۵ هزار متر مربع،احداث دیوار ساحلی به متراژ ۱۵۰۰ متر مکعب و جدول گذاری به متراژ هزار متر طول با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اجرا و بهره برداری شد.

گفتنی است با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال جاری تمامی معابر مسکن مهر مهرآباد بهسازی و آسفالت خواهد شد.