بهره‌برداری از پست برق ۶۳/۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی دماوند با حضور وزیر نیرو
بهره‌برداری از پست برق ۶۳/۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی دماوند با حضور وزیر نیرو

پست برق ۶۳ به ۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی دو شهرستان دماوند همزمان با دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر با حضور علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در منطقه وادان مورد بهره‌برداری قرار گرفت. این پست به‌منظور تأمین برق پایدار و به تبع آن کاهش مشکلات […]

پست برق ۶۳ به ۲۰ کیلوولت شهرک صنعتی دو شهرستان دماوند همزمان با دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر با حضور علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در منطقه وادان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این پست به‌منظور تأمین برق پایدار و به تبع آن کاهش مشکلات ولتاژی واحدهای شهرک صنعتی دماوند و خطوط کابلی تغذیه کننده آن با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان به بهره‌بردار
رسید.

با بهره‌برداری از این پست که ظرفیت تولید ۱۵ مگاولت آمپر را دارد، زیرساخت لازم برای اتصال هرچه بهتر و بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی دماوند ۲ به شبکه برق کشور فراهم شده است.

همچنین این پست دارای یک دستگاه فیدر ورودی و سه دستگاه فیدر خروجی با جریان نامی یک‌هزار و ۲۵۰ آمپر و کابل ۶۳ کیلوولت خشک به‌طور ۳.۵ کیلومتر مدار است.