تاسیس شعب شورای امر به معروف و نهی از منکر در نواحی قضائی تهران
تاسیس شعب شورای امر به معروف و نهی از منکر در نواحی قضائی تهران
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران از تأسیس شعب شورای امر به معروف و نهی از منکر در نواحی قضائی استان تهران خبر داد.

محمدرضا مرادی حقگو، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران در نشست شورای معاونان قضائی از تأسیس شعب شورای امر به معروف و نهی از منکر در نواحی قضائی استان تهران خبر داد.

سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری تهران در این نشست گفت: در راستای برنامه‌های اجرایی سال جاری، طی هماهنگی‌های به عمل آمده با شورای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، شعبی از این شورا در شهرستان‌های دماوند، پردیس و ری، شهریار، فیروزکوه، پیشوا و پاکدشت تأسیس خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر سایر شهرستان‌ها و دادگاه‌های بخش استان تهران نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند که هماهنگی‌های لازم برای اجرای این مهم در دست اجراست.

مرادی حقگو در پایان خاطرنشان کرد: شناسایی نیروهای مستعد در جهت استفاده و بهره مندی از توانمندی و قابلیت‌های آنان با هماهنگی و تعامل مبادی ذیربط از دیگر اقدامات این معاونت است که طی نشست‌های متعدد و با حضور معاون نظارت و بازرسی، حفاظت و اطلاعات، مسئول ارزشیابی قضات و معاون قضائی رئیس کل در حال پیگیری است.