تاکنون ۹ متقاضی کاندیداتوری سکانداری شهرداری کیلان اعلام آمادگی کرده‌اند
تاکنون ۹ متقاضی کاندیداتوری سکانداری شهرداری کیلان اعلام آمادگی کرده‌اند
افراد شخصاً مدارک خود را به دبیرخانه شورا تحویل دهند

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در خصوص فراخوان عمومی برای ثبت نام از متقاضیان جهت انتخاب شهردار اظهار کرد: تا پایان روز یکشنبه ۸ خردادماه، ۹ نفر با مراجعه به شورای اسلامی شهر برای پذیرش سکانداری شهرداری کیلان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد، مدارک برخی افراد ناقص است که برای ماندن در لیست باید قبل از اتمام مهلت نسبت به تکمیل آن اقدام کنند، گفت: دریافت درخواست افراد واجد شرایط برای سکانداری شهرداری کیلان تا پایان ساعت اداری روز ۱۰ خردادماه سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان افزود: تنها راه برای حضور در لیست کاندیداتوری برای سکانداری شهرداری کیلان این است که افراد شخصاً در زمان مقرر با مراجعه به دبیرخانه شورای اسلامی شهر کیلان مدارک مورد نظر را تحویل دهند.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: کسانی که شخصاً به شورای شهر مراجعه نکنند یا مدارک آنان ناقص باشد و نسبت به تکمیل مدارک خود در زمان مقرر اقدام نکنند، قطعاً از نظر شورا در لیست بررسی گزینه‌ها قرار نخواهند گرفت.

وی ضمن اشاره به این نکته که بومی بودن به عنوان امتیازی خاص مطرح می باشد ؛ بیان کرد: مجدد از متقاضیان دعوت می‌کنیم تا با همراه داشتن اصل و رونوشت مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی)، اصل و رونوشت مدرک تحصیلی (حداقل کارشناسی)، اصل و رونوشت کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برای آقایان) ، رزومه، همچنین برنامه‌های پیشنهادی، شخصاً به دبیرخانه شورای اسلامی شهر کیلان مراجعه نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تأکید کرد: این مهلت تمدید نخواهد شد و هیچ کس بدون طی این مسیر در لیست کاندیداها قرار نخواهد گرفت و پس از اتمام مهلت فوق و طی مراحل بررسی برنامه‌ها و انجام مصاحبه‌های تخصصی، منتخب شورای شهر جهت طی مراحل بعدی معرفی خواهد شد.