تاکید استاندار تهران بر ارتقای سازمانی فرماندهی انتظامی در شهر و استان تهران متناسب با ساختار جدید ناجا/ جهت ساماندهی معتادین متجاهر کم کاری از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست
تاکید استاندار تهران بر ارتقای سازمانی فرماندهی انتظامی در شهر و استان تهران متناسب با ساختار جدید ناجا/ جهت ساماندهی معتادین متجاهر کم کاری از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست
استاندار تهران گفت: ارتقای سازمانی و تشکیلاتی فرماندهی انتظامی در شهر و استان تهران متناسب با ساختار جدید ناجا در دستور کار استانداری است.

محسن منصوری در جلسه کمیسیون فصلی پیشگیری از سرقت شورای تامین استان تهران که در محل سالن جلسات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، با تبریک ولادت حضرت حضرت زینب (س) و روز پرستار به مدافعین سلامت اظهار داشت: اجرای طرح های عملیاتی از سوی پلیس نقش اساسی در کاهش زمان اعلام وقوع و کشف جرم در استان و شهر داشته است.   

وی ادامه داد: به تبع ارتقای ساختار سازمانی نیروی انتظامی به فرماندهی کل باید پیگیر ارتقای فرماندهی انتظامی در استان و شهر تهران باشیم و این موضوع با جدیت در دستور کار است.   

رئیس شورای تامین استان تهران با تقدیر از مجاهدت های پرسنل نیروی انتظامی در ابعاد مختلف تامین امنیت در استان تهران عنوان کرد: امروز در مورد عملیات و مجاهدت های نیروی انتظامی در استان و شهر تهران نیازمند اطلاع رسانی به مردم استان هستیم.   

منصوری تصریح کرد: مجموعه پلیس های تخصصی نیروی انتظامی روزانه و به طور میانگین ده ها عملیات در استان انجام می دهند، البته به دلیل ماهیت برخی ماموریت ها نمی توان آنها را رسانه ای کرد اما حجم زیادی از این مجاهدت ها باید اطلاع رسانی شود.   

استاندار تهران در ادامه با اشاره به اینکه امروز به واسطه تلاش های مجموعه ناجا در تهران فاصله ای بین تامین و احساس امنیت در تهران وجود ندارد، ادامه داد: از جمله مواردی که به عنوان بدنه اجرایی دولت در استان و شهرداری باید پیگیری کنیم تامین زیرساخت ها برای ساخت کلانتری در پایتخت است و حتما بودجه کافی در این خصوص تخصیص خواهد یافت و عملیات اجرایی و کلنگ زنی این کلانتری ها انجام می شود.  

وی بیان کرد: در مورد ساماندهی معتادین متجاهر همه دستگاه های مسئول مکلف به همکاری با نیروی انتظامی هستند و کم کاری از هیچ دستگاهی در این خصوص پذیرفتنی نیست.   

استاندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تلاش خودروسازان داخلی جهت افزایش ضریب ایمنی خودروهای تولیدی شد.