تجلیل از هنرمندان دماوندی بمناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب
تجلیل از هنرمندان دماوندی بمناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب
عبداله بیگی : امید آن داریم که با مرتفع شدن بیماری کرونا و بهبود اعتبارات فرهنگی روند اجرای برنامه ها بهبود یافته و به شرایط مطلوب بازگردد.

مراسم تجلیل از هنرمندان دماوندی بمناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب و با حضور جمعی از هنرمندان انجمن های نمایش، خوشنویسی ، هنرهای تجسمی ، شعر وادب و مسئولان نهاد های فرهنگی هنری شهرستان دماوند در مجتمع کوثر به انجام رسید.

در این مراسم غلامرضا عبداله بیگی -مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهید آوینی بیان داشت:از همراهی و همکاری هنرمندان و فرهیختگان فعال در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری که همواره در راه ارتقاء سطح کیفی ، فرهنگی و هنری تلاش می کنید تشکر و قدر دانی کردند.

وی افزود: از کمک و همکاری بسیج هنرمندان که یکی از مشارکت کنندگان اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در این چند سال اخیر بوده‌اند سپاسگزاری می شود.

عبدالله بیگی افزود: آنچه باعث گردیده است در این چند سال علیرغم کمبودهای موجود در اثر بحران کرونا برنامه های فرهنگی و هنری ادامه و استمرار داشته باشد همین همراهی ها و مشارکت ها بوده است.

عبداله بیگی در ادامه گفت: امید آن داریم که با مرتفع شدن بیماری کرونا و بهبود اعتبارات فرهنگی روند اجرای برنامه ها بهبود یافته و به شرایط مطلوب بازگردد.

سپس حجت الاسلام شمس -جانشین دفتر کانون خدمت رضوی شهرستان دماوند طی سخنانی به توصیف شخصیت حضرت علی (ع) بعنوان بزرگترین شخصیت هنری جهان اسلام با تکیه بر نهج البلاغه پرداخت .

در ادامه حسین محمدی- مسؤل اداره امورکتابخانه عمومی دماوند نیز با آرزوی قبولی طاعات و عبادات عزیزان در این ماه پر برکت از همکاری انجمن نمایش در برگزاری برنامه نمایش خوانی ” مفقود دوم ” در دومین سالگردشهادت سردار دل ها، شهید سلیمانی که بصورت استانی برگزار گردید تشکر و قدردانی نمود.

در پایان لوح تقدیر و هدایایی متبرک شده آستان قدس رضوی، از طرف دفتر کانون خدمت رضوی شهرستان دماوند به ۱۷ نفر از هنرمندان حاضر تقدیم گردید.

همچنین در این برنامه از حاج عباس چارانی جانباز دفاع مقدس و برادر شهید “حسین چارانی” به جهت همراهی و پشتیبانی از هنرمندان در اجرای در برنامه های فرهنگی هنری تجلیل بعمل آمد.