تصویب  ۲۰۰ تخت بیمارستانی در طرح جدید  توسعه بیمارستان سوم شعبان دماوند
تصویب  ۲۰۰ تخت بیمارستانی در طرح جدید  توسعه بیمارستان سوم شعبان دماوند
دکتر مسلمی فرد: به جهت بازسازی اتاق‌های عمل و افزایش تعداد اتاق‌ها و تخت‌ها نیاز به گسترش فضای فیزیکی در این بیمارستان داریم.

دکترمسلمی‌فرد، رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند در خصوص طرح توسعه بیمارستان اظهار داشت: با توجه به موقعیت استراتژیکی بیمارستان، شرایط جاده‌های اطراف و مقاومت سازه‌ای بسیار مناسب همچنین دسترسی شهرستان‌های اطراف به این مرکز درمانی، در طرح توسعه نیز این بیمارستان به عنوان بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی مطرح و مصوب شده و چارت بیمارستانی مربوطه در حال پیگیری است.

وی افزود: به جهت بازسازی اتاق‌های عمل و افزایش تعداد اتاق‌ها و تخت‌ها نیاز به گسترش فضای فیزیکی در این بیمارستان داریم همچنین برنامه‌های مختلفی در این زمینه پیش بینی شده است تا در موضوع گردشگری سلامت بتوانیم قدمی برداریم.

رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند ادامه داد: طی جلساتی با استانداران سابق و فعلی تهران نسبت به اینکه بیمارستان باید حوادث و سوانح مختلف را در بحران‌ها کنترل و نظارت کند بحث و بررسی شد.

رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند عنوان کرد: با توجه به اسناد بالادستی که در سیاست‌های سلامت کشور ابلاغ شده است، گسترش طب سنتی براساس موقعیت شهرستان دماوند دیده شده است و تلاش داریم که بتوانیم این شهرستان را با توجه به نزدیکی به پایتخت و آب و هوای مناسب به قطب طب سنتی تبدیل کنیم که این مهم برای بیمارستان و شهرستان درآمدزایی و ثروت خواهد داشت.