تصویرداری فیلم مستند « امدادگران » در روستای وسکاره از توابع شهرستان دماوند پایان یافت
تصویرداری فیلم مستند « امدادگران » در روستای وسکاره از توابع شهرستان دماوند پایان یافت
یلم مستند « امدادگران » به کارگردانی مهرداد مختاری زاده با موضوع سیل روستای وسکاره از توابع شهرستان دماوند به مرحله تدوین رسید

فیلم مستند « امدادگران » به کارگردانی مهرداد مختاری زاده با موضوع سیل روستای وسکاره از توابع شهرستان دماوند به مرحله تدوین رسید.

عصر چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه تصویرداری فیلم مستند  « امدادگران » پایان یافت. این فیلم با کارگردانی و تصویربرداری مهرداد مختاری زاده و دستیاری ساینا شکری به موضوع سیل روستای وسکاره از توابع شهرستان دماوند پرداخته است که پس از اتمام تصویربرداری به مرحله تدوین رسید.

فیلم مستند « امدادگران » محصولی جدید از استودیو کژال است و به تلاش شبانه روزی و بی وقفه امدادگران در مهار سیل اخیر در روستای وسکاره در منطقه رودهن می پردازد. فیلم « امدادگران » روایتی مستند از امدادگرانی است که حتی قبل از وقوع سیل اقدام به لایروبی و پاکسازی رودخانه نمودند. از زمان اطلاع رسانی تا وقوع سیل و کمک رسانی به مردم در صحنه حضور داشتند و هنگام وقوع سیل نیز بی وقفه تلاش خود را برای امداد و کمک رسانی به مردم و مهار سیل بکار بستند.

شایان ذکر است فیلم مستند « امدادگران »  به تهیه کنندگی استودیو کژال و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند، فرمانداری شهرستان دماوند ، گروه امدادگران هلال احمر شهرستان دماوند، شرکت آبفا شهرستان دماوند،  دهیاری و شورای اسلامی دهستان وسکاره ساخته شده است.