تقدیر از پرستاران  بیمارستان سوم شعبان دماوند
تقدیر از پرستاران  بیمارستان سوم شعبان دماوند
در این مراسم به پاس تلاش‌ها و زحمات پرستاران در این مراسم با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

🔹مراسم گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان سوم شعبان دماوند به‌مناسبت ولادت حضرت زینب(س) برگزار شد.

🔹در این مراسم، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر دماوند، رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند وجمعی از مسئولان،امناء و پرستاران، پزشکان، کادر درمان و پرسنل بیمارستان سوم شعبان دماوند حضور داشتند.

🔸در این مراسم به پاس تلاش‌ها و زحمات پرستاران با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شدند.

🔹این مراسم به همت فرمانداری شهرستان دماوند، شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند برگزار شد.

🔺 پرستاران آرامش روحی و جسمی به بیماران هدیه می‌دهند

🔹حجت‌الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند :پرستار یک کلمه بسیار مقدس است و باید قدر خود را دانسته و به این شغل افتخار کنند چراکه آرامش روحی و جسمی به بیماران هدیه می‌دهند.
🔹وی اظهار کرد: اگر در بخش روان درمانی و محبت و تحویل گرفتن بیشتر بیمار حرفه‌ای‌تر کار شود، روند بهبود در بخش جسمی سرعت می‌یابد.
🔹فتاح دماوندی افزود: مردم همیشه متوجه رفتارهای و کلام مثبت و توجه و مهربانی پرستاران می‌شوند و قدردان اینگونه برخوردهای مثبت هستند، اگر همه به این مهم توجه کنند و مردم را با روی باز تحویل بگیرند در انجام امور پیشرفت می‌کنیم.

🔺کادر درمان و پرستاران زحمات بسیاری را برای سلامت جامعه شهرستان دماوند کشیدند

🔹حیدری، فرماندار شهرستان دماوند گفت: تقریبا در دو سال گذشته کادر بهداشت و درمان و پرستاران زحمات بسیاری را برای سلامت جامعه شهرستان دماوند کشیدند و تمامی افرادی که در این شهر زندگی می‌کنند دیدند و شنیدند که انها چه حماسه‌ای آفریدند.
🔹وی اظهار کرد: آوازه این رشادتها و تلاش‌های کادر بهداشت و درمان دماوند آنقدر بود که از دیگر استان‌ها و شهرستانها نیز برای دریافت خدمات به دماوند مراجعه می‌کردند.

🔺 رفتارهای نامناسب برخی از افراد نسبت به کادر درمان بیمارستان سوم شعبان دماوند/ برای امنیت در بخش اورژانس بیمارستان تدابیری اندیشیده شود

🔹مسلمی‌فرد، رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند با بیان اینکه سلامت و امنیت از نعمت‌های الهی هستند، گفت: در طول شیوع کرونا با تمام تلاش با ویروس منحوس کرونا جنگیدیم، در این بیمارستان کادر درمان در شرایط سختی کار می‌کنند و تنها چیزی که می‌خواهیم کمی امنیت است تا کادر اورژانس احساس امنیت کنند. 
🔹وی اظهار کرد: شرایط کار در اورژانس بسیار سخت است این در حالی می‌باشد فاقد امنیت هستند و در بسیاری از موارد شاهد تعدی و رفتارهای نامناسب برخی از افراد نسبت به کادر درمان اورژانس هستیم اما برخوردهای درست و قانونی انجام نمی شود و این ناهنجاری‌ها تشدید می‌شوند.
🔹مسلمی‌فرد افزود: نیاز است که این مساله پیگیری شود و شرایط موجود تغییر کند تا شاهد امنیت در اورژانس و بخش‌های بیمارستان باشیم.

🔺  خدمات‌رسانی به بیش از ۶۳ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان سوم شعبان دماوند

«مریم خلیقی» مدیر پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند:
🔹طی دو سال گذشته، پذیرای ۶۳ هزار و ۷۰۷ هموطن گرفتار به ویروس کرونا به صورت بستری و سرپایی بودیم.
🔹دو‌ سالی که تمام تلاش و همت ما برای هدیه کردن مجدد سلامت و حیات به ۶ هزار و ۲۳۷ بیمار بستری در طبق اخلاص نهادیم.
🔹برای بیش از دو هزار نفر بیمار در کلینیک سرپایی، تزریق داروی دمدسیور را ۵ روز پیاپی برای هر بیمار آغاز کردیم تا هموطنان، رنج بستری در بیمارستان و هراس از دوری از خانواده را تجربه نکنند.
🔹در این جنگ نابرابر ۲ ساله، بارها و‌بارها زمانی که لبخند رضایت بیماران بهبودیافته و خانواده‌هایشان را شاهد بودیم، زیر ماسک و شیلدهایمان خندیدیم و اشک شوق چشمانمان را غمناک کرد‌.
🔹۲۲۹ بار با ذره ذره وجودمان تلاش کردیم تا بماند بیمار بد حال pcr مثبت‌مان و زمان cpr و فشردن قفس سینه دردمند به درمانگاه خداوند التماس می‌کردیم که خدایا به خودش، خانواده‌اش و به جوانی‌اش رحم کن.