تقدیر استاندار تهران از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به جهت اقدامات موثر
تقدیر استاندار تهران از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به جهت اقدامات موثر
استاندار تهران گفت: از ۴۴۶۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید با احتساب پرداخت مستقیم بانک ها، ۱۹۱ میلیارد تومان مربوط به تسهیلات رونق تولید و مابقی پرداخت مستقیم بانک ها می باشد.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به لزوم تحقق شعار سال اظهار داشت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باید تلاش ها معطوف رفع موانع تولید باشد.

وی با تقدیر از عملکرد ستاد تسهیل استان در سال ۹۹ افزود: از ۴۴۶۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید با احتساب پرداخت مستقیم بانک ها، ۱۹۱ میلیارد تومان مربوط به تسهیلات رونق تولید و مابقی پرداخت مستقیم بانک ها می باشد، در حالی که در سال های ۹۷ و ۹۸ در این زمینه مشکلاتی وجود داشت.

استاندار تهران عنوان کرد: این اقدام ناشی از هم فکری و همکاری اعضای ستاد تسهیل به منظور رونق تولید، حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید می باشد که بایستی در سال ۱۴۰۰ نیز این مهم به طور جدی پیگیری شود.

گفتنی است در این جلسه مشکلات دو واحد تولیدی در زمینه امهال بدهی مورد بررسی و مصوبات مناسب در راستای حمایت از تولیدکنندگان مورد تایید قرار گرفت.