توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان دماوند در نخستین دوره اجرای طرح «قرار دوازدهم»
توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان دماوند در نخستین دوره اجرای طرح «قرار دوازدهم»
ک‌هزار بسته کمک معیشتی و مومنانه به ارزش یک میلیون و دویست هزار تومان تهیه گردیده و بین اقشار مورد هدف توزیع خواهد شد.

در راستای اجرای طرح «قرار دوازدهم» آیین توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی و کمک مومنانه به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور رضا طاهرخانی، سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دماوند و جمعی از مسیولین برگزار شد.

🔺طاهر خانی: توزیع ۲۵۰۰ بسته ارزاق در ماه مبارک رمضان میان خانواده‌های آسیب پذیر در شهرستان دماوند

رضا طاهر خانی سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: ۲۵۰۰ بسته ارزاق در ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های آسیب پذیر شهرستان دماوند توزیع خواهد شد.

طاهرخانی اظهار داشت: پیرو تأکید ریاست محترم جمهور مبنی بر لزوم رفع فقر مطلق در سطح کشور، قرارگاه مبارزه با فقر مطلق شهرستان در اسفندماه سال گذشته تشکیل و اقدامات مهم و مثبتی تا پایان سال در این رابطه صورت پذیرفت.

وی افزود: در اسفند ماه سال گذشته حدود ۴۵۰۰ بسته معیشتی ارزاق در میان اقشار آسیب پذیر سطح شهرستان که در مجموعه نیازمندی‌ها شناسایی شده بودند توزیع شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: با توجه به اینکه در شروع ماه مبارک رمضان و بهار قرآن هستیم هماهنگی‌های لازم در این زمینه نیز انجام پذیرفته که در دو مرحله، این امر خداپسندانه در شهرستان دماوند انجام خواهد شد.

طاهرخانی ادامه داد: امروز در مرحله اول، ۵۰۰ بسته معیشتی در اختیار خانواده‌های آسیب پذیر قرار خواهد گرفت و همچنین طی چند روز آینده ۲۰۰۰ بسته معیشتی دیگر در شهرستان توزیع خواهد شد که مجموعا حدود ۲۵۰۰ بسته ارزاق در ماه مبارک رمضان میان خانواده‌های آسیب پذیر شهرستان دماوند توزیع می شود.

لازم به ذکر است یک‌هزار بسته کمک معیشتی و مومنانه به ارزش یک میلیون و دویست هزار تومان تهیه گردیده و بین اقشار مورد هدف توزیع خواهد شد.