توقیف دستگاه های ادوات حفاری غیر مجاز در دماوند
توقیف دستگاه های ادوات حفاری غیر مجاز در دماوند
مدیر امور منابع آب دماوند از توقیف پنج دستگاه ادوات حفاری غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، “مصطفی عباسی” با اعلام این خبر، گفت: با تلاش گروه گشت و بازرسی امور منابع آب دماوند و اخذ دستور قضایی، طی یک هفته کاری ۲۰ حلقه چاه غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور شناسایی شد که در ۵ مورد در حال حفر، ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط ماموران گشت وبازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

عباسی با بیان اینکه این اقدامات در راستای قانون احیا و تعادل بخشی و حفظ و صیانت از منابع آب های زیر زمینی انجام شد، تصریح کرد: مراحل تشکیل پرونده و انسداد ۲۰ حلقه چاه شناسایی شده نیز در دست انجام می باشد و به محض اخذ حکم قضایی نسبت به تعیین تکلیف آن ها اقدام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: همچنین طی مدت یاد شده، با همکاری گروه گشت و بازرسی این امور و اخذ دستور قضایی، دو حلقه چاه غیر مجازدر حال حفاری به عمق ۵۳ متر نیز پر و مسدود شد.

مدیر امور منابع آب دماوند در پایان ضمن تقدیر از همکاری همه جانبه و تنگاتنگ قوه قضایی با این امور، خاطر نشان کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.