ثبت نام ۳۰۱۰ داوطلب انتخابات شورای شهر در استان تهران نهایی شد
ثبت نام ۳۰۱۰ داوطلب انتخابات شورای شهر در استان تهران نهایی شد
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: ثبت نام ۳ هزار و ۱۰ داوطلب انتخابات شورای شهر در استان تهران نهایی شده و پرونده ۷۷۶ نفر نیز در حال بررسی است.

شکرالله حسن بیگی در جمع خبرنگاران در خصوص تعداد و وضعیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر استان تهران اظهار داشت: طی امروز دوشنبه ۲۵ اسفندماه تعداد ۹۸۴ داوطلب موفق شدند ثبت نام خود را نهایی کنند.

حسن بیگی با بیان اینکه تا ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه امروز ثبت نام ۳ هزار و ۱۰ نفر در کل استان تهران نهایی شده است گفت: تهران با ۹۹۰ نفر بیشترین داوطلب و فیروزکوه با ۲۷ نفر کمترین داوطلب را داشته است.

وی عنوان داشت: تعداد ۷۷۶ پرونده در فرمانداری‌ها در حال بررسی است و در این خصوص به فرمانداران عزیز توصیه می‌کنیم که حتماً امروز و فردا تا ساعت ۱۲ شب در فرمانداری‌ها حضور داشته باشند و کار پرونده‌های در حال بررسی را به سرانجام برسانند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در خصوص ترکیب جنسیتی داوطلبان نیز گفت: از میان ثبت نام شدگان ۸۵ درصد آقایان و ۱۵ درصد بانوان می‌باشند.

حسن بیگی بیان داشت: ۵۵ درصد نحوه ثبت نام شدگان را حضوری، ۱۰ درصد را در پیشخوان‌های دولت و ۱۷ درصد را از طریق موبایل و ۱۸ درصد را نیز از طریق کامپیوترها اعلام کرد.

حسن بیگی با اشاره به اینکه فردا آخرین مهلت ثبت نام در انتخابات شورای شهر است گفت: طبق جدول زمان بندی برنامه‌های مربوط به انتخابات و فرآیندهای مربوطه تمدید ناپذیر است و کسانی که قصد حضور در عرصه را دارند باید فردا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.