جزئیات رویداد فرهنگی «مستوره» در استان تهران اعلام شد
جزئیات رویداد فرهنگی «مستوره» در استان تهران اعلام شد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری رویداد فرهنگی «مستوره» در این استان خبر داد و از علاقمندان خواست، آثار خود را تا پایان بهمن ماه ارسال کنند.

حجت الاسلام علی اصغر سهرابی از برگزاری رویداد فرهنگی «مستوره» با محور عفاف و حجاب در استان تهران خبر داد و افزود: در این رویداد که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی با مشارکت مدرسه راهبری علم و عمل و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران استان تهران برگزار می‌شود، محورهای فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و فراغتی در قالب‌های هنری، تبیینی، رسانه و فضای مجازی و فن‌آورانه در زمینه عفاف و حجاب مورد توجه است.

سهرابی افزود: در این رویداد شیوه‌های خلاقانه و اثرگذار در عرصه تبیین و ترویج عفاف و حجاب به عنوان آثار از علاقمندان دریافت می‌شود.

وی از علاقمندان فعالان، پژوهشگران، محققان، سازمان‌های مردم‌نهاد، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، تشکل‌های دینی و مذهبی و خیرین فعال خواست، آثار خود را تا اول بهمن ماه اسال جاری از طریق نشانی http://poll.whc.ir/۵۵۶۴۸۵ به دبیرخانه این رویداد و یا به تهران، بلوار کشاورز، خیابان نادری، خیابان حجت دوست، پلاک ۵۶ مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران ارسال کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: آئین اختتامیه رویداد «مستوره» چهارم اسفندماه برگزار می‌شود و بر این اساس از طرح‌های برگزیده تقدیر شده و این طرح‌ها به عنوان مدل اجرایی مؤثر برای کنترل و کاهش آسیب‌های حوزه عفاف و حجاب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.