خروج از استان تهران همچنان رو به افزایش است
خروج از استان تهران همچنان رو به افزایش است
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: خروج وسایل نقلیه از استان تهران همچنان رو به افزایش است.

عادل مصدقی در خصوص وضعیت جوی و راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: هم اکنون در محور هراز محدوده آبعلی- امام زاده هاشم، محور هراز، آزادراه تهران-کرج، آزادراه تهران-پردیس، آزادراه تهران-قم، شاهد بارش خفیف و پراکنده و در شمیرانات، دماوند شاهد بارش باران هستیم.

مصدقی با اشاره به آمار دوربین‌های نظارت تصویری گفت: وضعیت تردد طی روز گذشته در جاجرود – بومهن با تعداد ۸۰ هزار و ۲۳۳ تردد کمترین و در آزادراه تهران – کرج با ۱۶۳ هزار و ۵۱۶ تردد بیشترین وسیله نقلیه مشاهده شده است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بیان داشت: طی روز گذشته جمع ورودی استان ۲۰۹ هزار و ۳۸۸ وسیله نقلیه و و جمع خروجی از استان تهران ۲۷۴ هزار و ۳۶۳ وسیله نقلیه ثبت شده که نشان می‌دهد میزان خروجی‌ها همچنان رو به افزایش است.

وی در خصوص وضعیت جوی که از بامداد امروز چهارم فروردین ماه تاکنون داشتیم و پیش بینی‌های ۲۴ ساعته تا ۴۸ ساعت آینده طبق اعلام هواشناسی نیز عنوان داشت: محدوده‌های آبعلی، مشاء، پلور، رینه، بایجان، پنجاب و شاه زید از ساعت ۱۶:۳۰ مورخ ۴ فروردین تا ساعت ۱۶:۳۰ مورخ ۵ فروردین ۱۴۰۰ بارش باران پیش بینی می‌شود.

مصدقی همچنین در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک روان و سبک را در همه محورهای مواصلاتی استان تهران هستیم.