رسیدگی به مشکلات ۱۱۰۰ واحد صنفی و صنعتی در استان تهران؛ ۳۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شد
رسیدگی به مشکلات ۱۱۰۰ واحد صنفی و صنعتی در استان تهران؛ ۳۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شد
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران از پرداخت ۳۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به واحدهای تولیدی استان تهران خبر داد.

فریدون عطایی در جلسه ستاد تسهیل استان تهران اظهار داشت: سال گذشته در استان تهران ۲۴۰ جلسه ستاد تسهیل برگزار شد که مشکلات حدود ۱۱۰۰ واحد مختلف در صنف و صنعت بررسی و ۱۲۶۰ مصوبه نیز به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه ۹۵ درصد این مصوبات اجرایی شده است افزود: رقمی بالغ بر ۳۱۰۰ میلیارد تومان از منابع داخلی طرح رونق تولید به بخش تولید در استان تهران پرداخت شده و ۳۲۰۰ میلیارد تومان نیز با هماهنگی ستاد تسهیلات کرونا پرداخت شده است.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران خاطرنشان کرد: از طریق تبصره ۱۸ نیز هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان به بخش تولید کمک شده است، همچنین صدور پروانه تاسیس در استان تهران حدود ۸۷ درصد در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ افزایش داشتیم.

عطایی با بیان اینکه کارگروه تخصصی ستاد تسهیل روزانه در دبیرخانه به صورت مستمر  برگزار می شود عنوان کرد: این ستاد به صورت هفتگی در استان برگزار می شود و در ستاد مرکزی مشکلاتی که بررسی می شود زمینه تثبیت حدود ۳۵۰۰ اشتغال را به دنبال دارد.