رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در دماوند خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۹ بیمار کرونایی در بیمارستان دماوند بستری هستند.

حسن خیرخواه رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند اظهار کرد: بی‌شک سال ۱۳۹۹ به عنوان نماد از خودگذشتگی مدافعان عرصه سلامت به ویژه حوزه بهداشت و درمان در مقابله با همه‌گیری کووید ۱۹ ثبت و ضبط خواهد شد.

وی با بیان اینکه شاهد روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در شهرستان دماوند هستیم، گفت: روند بستری در شهرستان کماکان صعودی است؛ مردم از سفر به شهرستان دماوند خودداری کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تصریح کرد: ضمن هشدار به همشهریان در مورد خیز جدید در بیماری کووید ۱۹، دید و بازدیدهای نوروزی یکی از عوامل قطعی در افزایش شیوع بیماری است و باید از این دورهمی‌ها در نوروز امسال شدیداً پرهیز کرد.

خیرخواه ادامه داد: متأسفانه خریدهای قبل از سال جدید و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خیز جدید بیماری در شهرستان دماوند شده است.

وی بیان کرد: طبق آخرین آمار در حال حاضر، ۲۹ بیمار کرونایی در بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری هستند که باید با رعایت پروتکل‌ها و پرهیز از دید وبازدیدها به کمک کادر بهداشتی ودرمانی بشتابیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تأکید کرد: از قبل سال جدید پرسنل بهداشتی در مراکز منتخب با تمام توان خود در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز شهرستان هستند و این خدمت‌رسانی در تعطیلات نوروزی نیز به طور مستمر ادامه خواهد داشت.