رویکرد فرماندار دماوند درخصوص از بین بردن فاصله بین مدیران، مردم و حضور در جمع نمازگزاران امیدخوبی در میان مردم ایجادکرده است
رویکرد فرماندار دماوند درخصوص از بین بردن فاصله بین مدیران، مردم و حضور در جمع نمازگزاران امیدخوبی در میان مردم ایجادکرده است
فرماندار دماوند: لزوم برگزاری میز خدمت در مساجد با هدف گره گشایی از مشکلات مردم

نشست ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی به ریاست رضا طاهرخانی، فرماندار دماوند، حجت الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان، ائمه جمعه شهرهای آبسرد و رودهن و جمعی از مسئولان در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد.

حجت الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند درنشست ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی:

🔹️نقش فضای مجازی دربیان آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار حائزاهمیت است.

🔸باتوجه به حضور۳۵هزار دانش‌آموز درشهرستان دماوند، بیان دلایل وقوع انقلاب واستمرار پیروزمندانه آن برای قشرجوان و نوجوان بسیارحائزاهمیت است.

🔹️باتوجه به نقش پررنگ مردم شهرستان دماوند درجریان پیروزی انقلاب اسلامی،تهیه کتاب بامحتوا و مضمون اتفاقات آن ایام امری شایسته است.

🔸بارویکرد جدید فرمانداردماوند درخصوص سرکشی به مساجد، حضوردر بین اقشارمختلف مردم ونمازجماعت و جمعه، امید خوبی درمیان مردم ایجادشده است.

🔹️همه مسئولان نسبت به برگزاری مراسمات مربوط به دهه فجرنقش مهمی ایفاکنند.

🔸از حسن انتخاب استاندارمحترم در خصوص انتخاب شایسته فرمانداردماوندد ر راستای تحقق سیاست های دولت سیزدهم سپاسگزاریم وامیدواریم شاهد اجرای برنامه های دولت مردمی آیت الله رئیسی به نحو احسن درشهرستان باشیم.

🔺️لزوم برگزاری میز خدمت در مساجد با هدف گره گشایی از مشکلات مردم

🔹️رضا طاهرخانی،سرپرست فرماندار شهرستان دماوند در این نشست اظهار داشت: حضور مدیران در جمع مردم امید آفرین است و در ایام دهه فجر سال جاری، با هماهنگی صورت گرفته، مدیران به مدت ۱۰  شب پس از نماز مغرب و عشا با برگزاری میز خدمت با هدف گره گشایی از مشکلات مردم و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، در حوزه فعالیت دستگاهها در مساجد حضور خواهند یافت.

🔸وی در ادامه به تبیین مسیر انقلاب و دستاوردهای آن برای جوانان در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: در دهه مبارک فجر باید تولید محتوا در فضای مجازی به صورت جذاب برای اقشار مختلف مردم برنامه های متنوع پیش بینی شود.

🔹️ایشان در ادامه به مردمی بودن برنامه های دهه فجر تأکید کرد و گفت: در دهه فجر سال جاری مردم باید حضور پررنگ در برگزاری برنامه های ایام الله داشته باشند.