سایت معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان تهران ویژه سرمایه گذاران خارجی رونمایی شد
سایت معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان تهران ویژه سرمایه گذاران خارجی رونمایی شد
مشکلات زمین واحد سرمایه گذاری ایمپلنت کج با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰ میلیون یورو در شهرک صنعتی دماوند مرتفع شد که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

جلسه سرمایه گذاری خارجی استان به ریاست حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و با حضور عطایی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با هدف تسهیل در امر سرمایه گذاری خارجی برگزار شد.

عسگری ضمن تقدیر و تشکر از سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی دست اندر کار در زمینه تهیه و راه اندازی سایت سرمایه گذاری استان اظهار داشت: این مهم نقشه راه استان در امر سرمایه گذاری است و سرمایه گذاران به شکل هدفمند و به دور از سرگردانی و بورکراسی اداری با اهداف تعیین شده اقتصادی استان آشنا می شوند و زمینه سرمایه گذاری تسهیل می شود.

وی با رونمایی از این سایت اظهار افزود: امید است روند توسعه اقتصادی استان شتاب بیشتری بگیرد و شاهد حضور بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی در استان باشیم.

معاون اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد:فراهم کردن بستر برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی از اهم وظایف دستگاه‌های اجرایی است و راه اندازی سایت سرمایه گذاری استان نیز از جمله تحقق اهداف این مسیر می باشد.

در ادامه جلسه به بررسی مسائل و مشکلات سه طرح در دست عملیات با سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و کشاورزی پرداخته شد و مشکلات زمین واحد سرمایه گذاری ایمپلنت دندان با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰ میلیون یورو در شهرک صنعتی دماوند مرتفع شد که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

همچنین طرح های گلخانه ای و دانش بنیان مکمل های دارویی نیز در دستور کار جلسه قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت حل مشکل آنها به دستگاه‌های اجرایی ذی ربط ابلاغ شد.