سفر وزراء ومسئولان کشوری واستانی به این منطقه جنبه تشریفاتی ندارد
سفر وزراء ومسئولان کشوری واستانی به این منطقه جنبه تشریفاتی ندارد
منتخب مردم دماوند و فیروزکوه درمجلس شورای اسلامی اذعان کرد: ما به جد پیگیر مطالبات مردم بویژه تولیدکنندگان بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، باغداری و دامداری هستیم و در این خصوص از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه درمجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر رزم حسینی وزیر صمت به شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران گفت: اینجانب همواره تلاشم بر این بوده تا با دعوت از مسئولان کشوری و استانی به شهرستان های دماوند و فیروزکوه موانع و مشکلات برسر راه تولیدکنندگان در این دو شهرستان برداشته شود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا در هفته آتی دکتر رسولیان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کشور، دکتر مهری مدیر عامل بانک صنعت ومعدن، نیازی دبیر ستاد تسهیل وزارت صمت در راس هیئتی از مقامات ملی و استانی به این دو شهرستان سفر خواهند کرد.

منتخب مردم دماوند و فیروزکوه درمجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه سفر وزراء ومسئولان کشوری واستانی به این منطقه جنبه تشریفاتی ندارد اذعان کرد: ما به جد پیگیر مطالبات مردم بویژه تولیدکنندگان بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، باغداری و دامداری هستیم و در این خصوص از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

رسولی نژاد درادامه از تصویب طرح توسعه شهرک صنعتی شماره ۲ فیروزکوه به میزان ۴۳۵ هکتار خبرداد و تصریح کرد: با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر گردید این طرح درحداقل زمان ممکن اجرایی وعملیاتی شود.

وی افزود: دراین راستا جهت تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهرستان باموافقت وزیر مقررگردید زمین با تخفیف در اختیار سرمایه گذاران بخش صنعت قرار گیرد.

نماینده مجلس همچنین از موافقت وزیر نیرو با تخصیص آب از سد نمرود به شهرک های صنعتی شماره ۱ و ۲ فیروزکوه خبرداد وعنوان کرد: با تخصیص اعتبارات لازم به این پروژه وبا انتخاب پیمانکار به زودی شاهد شروع عملیات اجرایی طرح آب رسانی به شهرک های صنعتی ۱ و ۲ شهرستان به عنوان یک طرح پایدار خواهیم بود.

رسولی نژاد با اعلام اینکه تاکنون اقدامات خوبی در جهت رفع موانع ومشکلات واحدهای تولیدی تعطیل ونیمه تعطیل در کشور برداشته شد خاطر نشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید و رونق اقتصادی کشور کمیته ای دراین خصوص در کمیسیون صنایع مجلس تشکیل و جلسات متعددی با دستگاه های مختلف و بخش های خصوصی و تعاونی برگزار گردید.

وی ادامه داد: خوشبختانه دراین مدت کوتاه اقدامات خوبی انجام شده که امید است ظرف چند ماه آینده به نتیجه مطلوب برسد.

نماینده مردم دماوند وفیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان کشور خلاء قانونی ندارد بیان داشت: متاسفانه بسیاری از بخشنامه ها ودستورالعمل های دولتی مانعی برسر راه تولیدکنندگان شده است که خوشبختانه اقدامات لازم جهت لغو این دستورالعمل ها وبا هدف تسهیل وتسریع امر تولید وصادرات در کشور در حال وپیگیری وانجام است.

رسولی نژاد درپایان با تاکید بر اینکه باید در بخش تولید و اقتصاد به دور از شعار زدگی عمل کنیم اظهار امیدواری کرد: امید است با روی کار آمدن یک دولت مردمی وانقلابی درکشور و اجراشدن تمامی مصوبات مجلس به زودی شاهد رونق تولید وتوسعه اقتصادی کشور باشیم.