سید کمال سادات به‌عنوان مدیر کل حراست سازمان ملی زمین و مسکن کشور معرفی شد
سید کمال سادات به‌عنوان مدیر کل حراست سازمان ملی زمین و مسکن کشور معرفی شد
علیرضا فخاری: حفظ اطلاعات پرسنل و حفاظت از اسناد و اماکن فیزیکی از موارد مهمی است که در حوزه ماموریت های دفتر حراست قرار دارد

از سوابق و سمت‌های اجرایی سید کمال سادات می‌توان به سرپرست شهرداری دماوند، مسؤل حراست شهرداری دماوند، شهرداری اسلامشهر، فرمانداری، معاون امور شهرستان‌های حراست استانداری تهران اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر حراست این سازمان با اشاره به اینکه اشراف اطلاعاتی مهمترین وظیفه دفتر حراست در هر سازمانی است گفت: درایت، هوشیاری و تجربه آقای سادات می تواند به تقویت جایگاه دفتر حراست در کل مجموعه وزارت راه و شهرسازی منجر شود.

علیرضا فخاری با بیان اینکه حفظ اطلاعات پرسنل و حفاظت از اسناد و اماکن فیزیکی از موارد مهمی است که در حوزه ماموریت های دفتر حراست قرار دارد افزود: باید به دنبال تقویت ضریب نفوذ حوزه حراست در سطح وزارت راه و شهرسازی باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشگیری از وقوع مشکلات اطلاعاتی و برآورد صحیح این مشکلات می تواند سازمان را از خطرات بعدی حفظ کند و محیطی امن و آرام برای ادامه فعالیت ها و ماموریت ها در اختیار کارکنان و مدیران قرار دهد.