شب شعر«فراق روح الله» در دماوند برگزار شد
شب شعر«فراق روح الله» در دماوند برگزار شد
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دماوند از برگزاری شب شعری با عنوان فراق روح الله خبر داد و گفت: این مراسم با حضور جمعی از شعرا و هنرمندان شاهد و ایثارگرو در جوار گلزار شهدای گمنام محک برگزار شد.

به گزارش ایثار شهرستان ها، قاسم ملیحی در حاشیه برگزاری شب شعر«فراق روح الله» که با حضور جمعی از هنرمندان و فرهنگ دوستان شاهد و ایثارگر و در جوار گلزار شهدای محک شهر دماوند برگزار شد، گفت: با هدف گرامیداشت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب و دفاع مقدس، شب شعر فراق روح الله با حضور کاروان دوچرخه سواری ایثارگران خراسان رضوی برگزار و از آثار و خوانش های برتر اشعار تجلیل شد.
وی حضور جانبازان ورزشکار در مراسم شب شعر را در ترویج فرهنگ ایثارگری موثر دانست و ضمن آرزوی سلامتی برای این غیورمردان افزود: این جانبازان سرافراز با رکاب زدن در مسیر حرم تا حرم، در واقع در حال رکاب زدن و طی مسیر در راه ولایت هستند.
گفتنی است کاروان ورزشی جانبازان صبح پنج شنبه با حضور و اهدای هدایا و بدرقه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند به سمت مرقد امام راحل حرکت کرد.
گفتنی است پیش از این نیز کاروان دوچرخه سوار در فیروزکوه نیز مورد استقبال قرار گرفته بود.