شرکت  بیش از۳۰۰ نفر در دوره‌های نهضت سوادآموزی دماوند
شرکت  بیش از۳۰۰ نفر در دوره‌های نهضت سوادآموزی دماوند
مدیر آموزش و پرورش دماوند: ۱۲ نفر به عنوان آموزش‌دهنده سوادآموزی در نقاط مختلف منطقه دماوند، افراد شرکت‌کننده را به صورت آموزش ترکیبی مجازی و حضوری پوشش می‌دهند.

👤«زهرا طاولی» مدیر آموزش و پرورش دماوند در نشست خبری به مناسبت هفته نهضت سوادآموزی اظهار کرد: با سواد کسی است که بتواند از آنچه که می‌خواند و می‌داند، تغییر ایجاد کند و به کاربندد؛ نهضت سواد آموزی در پیکره آموزش و پرورش قرار گرفته است.

🔹طاولی تصریح کرد: ۱۲ نوع سواد داریم و یک نوع سواد دیگر نیز اضافه شده که سواد حرکتی است؛ سواد جدید، حرکت علم با عمل در راستای موازین انقلابی و اسلامی است که باید مدنظر قرار گیرد.

🔸وی با بیان اینکه بر اساس سهمیه ابلاغی، تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر در کلاس‌های سوادآموزی شهرستان دماوند شرکت‌ کرده‌اند، تصریح کرد: در این راستا، ۱۲ نفر به عنوان آموزش‌دهنده سوادآموزی در نقاط مختلف منطقه دماوند، افراد شرکت‌کننده را به صورت آموزش ترکیبی مجازی و حضوری پوشش می‌دهند.

🔹مدیر آموزش و پرورش دماوند گفت: یکی از مسائل مهم، جمعیت قابل توجه اتباع خارجه در سنین مختلف از جمله در شهر آبسرد است که از برنامه‌های نهضت سوادآموزی استقبال کرده‌اند.