شهرستان دماوند در قاب فیلمسازان
شهرستان دماوند در قاب فیلمسازان
ره آورد در نظر دارد به منظور آشنایی خوانندگان و سهولت اطلاعِ علاقمندان، فهرستی از آثارِ تولید شده توسط هنرمندانِ عرصه تئاتر و سینمای این خطه در سه دهه ی اخیر که به موضوع و زمینه های مرتبط با شهرستان دماوند پرداخته اند را معرفی نماید .

همزمان با انتشارِ فیلم مستندِ «نکته دان عشق» در سایت ره آورد، ویژه ی زندگینامه ی حاج احمد کرمانی مداح اهل بیت (ع) و پیشکسوتِ نمایشهای آیینی و شبیه خوانی، سایر آثار هنرمندان با محوریت شهرستان دماوند نیز در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

ره آورد در نظر دارد به منظور آشنایی خوانندگان و سهولت اطلاعِ علاقمندان، فهرستی از آثارِ تولید شده توسط هنرمندانِ عرصه تئاتر و سینمای این خطه در سه دهه ی اخیر که به موضوع و زمینه های مرتبط با شهرستان دماوند پرداخته اند را معرفی نماید . تولیدات رسمی و منتشر شده این مقطع شامل ۳۱ عنوان اثرِ نمایشی، فیلمنامه، نماهنگ، فیلم مستند و داستانی می باشد که سازندگان آن عبارتند از:

– جمال نامبردار ۲۳ اثر

– محمود ناظری ۳ اثر

– سید مجید رحیمی ۲ اثر

– علی امجدی مسلمان ۲ اثر

– جمال حاج علی اکبری ۱ اثر

نشریه ره آورد به مرور آثار مربوطه را نیز برای بازدید علاقمندان در سایت خود به نشانی (https://rahavardonline.com/) قرار خواهد داد. ضمناً از تمام هنرمندان و فیلمسازان شهرستان دماوند دعوت می گردد چنانچه در زمینه ی هنرهای نمایشی و فیلمسازی، تولید کننده ی اثری با موضوعات مربوط به این شهرستان می باشند، نسخه ایی از آثار خویش را در اختیار این مجموعه قرار دهند. 

«آثار هنرمندانِ تئاتر و سینمای دماوند با موضوعاتِ مربوط به شهرستان»