غوغای دهه نودی‌ها و هشتادی‌ها در دماوند
غوغای دهه نودی‌ها و هشتادی‌ها در دماوند
عرض ارادتی باشکوه به پیشگاه امام عصر(عج)

اجتماع باشکوه و خانوادگی سلام فرمانده شامگاه یکشنبه با حضور حجت‌الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام میرشریفی، امام جمعه آبسرد، حجت‌الاسلام حسینی، امام جمعه رودهن، رسولی نژاد، نماینده مردم محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، طاهر خانی، سرپرست فرمانداری شهرستان و جمعی از مسئولین و با حضور پرشور و چشمگیر دهه نودی‌ها و همخوانی سرود ماندگار «سلام فرمانده» در استادیوم تختی شهر دماوند برگزار شد.

در این اجتماع باشکوه که با استقبال قابل توجه جوانان و نوجوانان روبه‌رو شد، با شور و اشتیاق شرکت کنندگان سرود «سلام فرمانده» که این روزها به یکی از سرود‌های محبوب، عاشقانه و غیرت‌انگیز تبدیل شده است، اجرا شد.

دهه نودی‌ها و نوجوانان شهرستان دماوند در این مراسم با در دست داشتن پرچم‌هایی در خصوص امام زمان(عج)، پرچم سه رنگ ایران و تصاویری از مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی با آرمان‌های حضرت ولی عصر «عج» تجدید عهد کردند.

فروردین ماه امسال نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی که در مراسم امشب حضور داشتند، منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.