قابل توجه آقای رسولی نژاد ؛ دو حادثه همزمان در پردیس و معضل نبود بیمارستان !
قابل توجه آقای رسولی نژاد ؛ دو حادثه همزمان در پردیس و معضل نبود بیمارستان !
در یک سال گذشته که کرونا بر سر مردم سایه افکنده است، چون پردیس بیمارستان نداشت ومریض های کرونایی بد حال آن منطقه به بیمارستان سوم شعبان دماوند و احیانا به تهران منتقل می شدند، پردیس منطقه سفید اعلام می شد. ومردم همه متعجب بودند که پردیس که در نزدیکی دماوند هست،سفيد اعلام میشود ولی دماوند قرمز است، در حالی که علت آن فقدان بیمارستان در این منطقه بوده است.

قابل توجه آقای رسولی نژاد ؛
نماینده محترم مردم شریف دماوند و فیروزکوه !

دو حادثه همزمان در پردیس و معضل نبود بیمارستان !
تصادف خونین نیسان با عابر و سقوط یک مرد از طبقه چهارم !

دیروز نادر شایان رئیس اورژانس شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس اظهار داشت: روز گذشته همزمان پس از اطلاع از عوامل اورژانس شهرستان پردیس از دو حادثه با اعزام همزمان دو مصدوم بدحال به پدهلی بورد فاز ۸ پردیس اقدامات اولیه را برای حفظ ثانیه‌های طلایی انجام دادند.

وی گفت: متأسفانه مصدوم اول تصادفی در خیابان اصلی شهر بومهن که با برخورد یک نیسان با عابر پیاده‌ای ۴۵ ساله رخ داد تلاش عوامل اورژانس بی‌نتیجه ماند و فوت کرد.

مصدوم دوم حادثه همزمان دیگر که مردی حدوداً ۳۰ ساله بودند با سقوط از طبقه چهارم یکی از سازه های در حال ساخت پارک فناوری پردیس توسط، بالگرد اورژانس به تهران اعزام شدند.

حدود چند سال از افتتاح بیمارستان خیر ساز الغدیر که توسط خیر نیکو کار مرحوم حاج عباس جابر انصاری می گذرد،که به دلایلی از جمله در گذشت آن مرحوم، بهره برداری از بیمارستان همچنان در کش وقوس است. بارها در سال های گذشته مسئولان شهرستان پردیس ونمایند گان مردم تهران قول بهره برداری از آن را داده اند،ولی زمان بهره برداری به تعویق می افتد.
یک بررسی کوتاه در اخبار پردیس از جمله؛ گزارش های خبر نگاران،تذکر امام جمعه در خطبه های نماز جمعه پردیس، پیگیری های فرماندار ونمایندگان استان تهران و… گویای این امر است.

در یک سال گذشته که کرونا بر سر مردم سایه افکنده است، نیز بر بروز و ظهور این معضل افزوده است،که در این ایام،چون پردیس بیمارستان نداشت ومریض های کرونایی بد حال آن منطقه به بیمارستان سوم شعبان دماوند و احیانا به تهران منتقل می شدند، پردیس منطقه سفید اعلام می شد.
ومردم همه متعجب بودند که پردیس که در نزدیکی دماوند هست،سفید اعلام میشود ولی دماوند قرمز است، در حالی که علت آن فقدان بیمارستان در این منطقه بوده است.

✔️از این رو شایسته است آقای رسولی نژاد نماینده محترم دماوند وفیروزکوه در این رابطه پیگیری داشته باشند و با برگزاری نشست مشترک نمایندگان و فرمانداران دو منطقه نسبت به رفع این معضل اساسی ومهم، تصمیمات مناسب گرفته شود تا حواشی این مشکل به بیمارستان دماوند سرایت نکند وهم مردم آن منطقه هرچه سریعتر از نعمت بیمارستان خیرسازی که برای احداث آن سال ها زحمت کشیده است، بهره مند گردند.

  • نویسنده : تحریریه ره آورد