مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد
سیدمجتبی هاشمی در حکمی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به سمت مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد.

در حکمی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛ سیدمجتبی هاشمی به سمت مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد.

با گذشت چند ماه از دولت آیت الله رئیسی در راستای تحقق شعار ایران قوی شاهد انتصاب مدیران جوان، حزب اللهی و خوش نام هستیم و انتصاب جوانی شایسته به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از این نمونه است.

وی پس از انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر و مدیر کل قرآن، عترت و نماز جوزه ستادی، سومین انتصاب رسمی وزارت آموزش و پرورش در ۱۰۰ روز نخست دولت مردمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی می باشد.

سید مجتبی هاشمی که از نیروهای جوان، کوشا، ارزشی، ولایی و مردمی است پس از پایان دوره سرپرستی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب شد.

هاشمی از مدیران دلسوز، بومی و برآمده از بطن جامعه بزرگ فرهنگیان و درد آشنای دانش آموزان و معلمان است که از اقبال خوبی در بین فرهنگیان استان برخوردار است. از سوابق مدیریتی ایشان می توان به معاون پرورشی و فرهنکی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مشاور اجرایی مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، کارشناس حقوقی اداره آموزش و پرورش رباط کریم، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش رباط کریم و سرپرست مدیریت آموزش و پرورش رباط کریم اشاره کرد.