مراسم معارفه دکتر ثمانه میرزا حسینی رئیس جدید بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)
مراسم معارفه دکتر ثمانه میرزا حسینی رئیس جدید بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)
مراسم معارفه دکتر ثمانه میرزا حسینی رئیس جدید بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد

در این مراسم حجت الاسلام  فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند،معاون سیاسی فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند،  اعضای هیات امنای بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) حضور داشتند.

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند:

🔹هیات امنا و معتمدین و دلسوزان گام‌های بلندی در راستای خدمت به مردم و آبادتر شدن بیمارستان برداشته‌اند و از کمک‌های مالی و پشتیبانی‌های مالی دریغ نکرده‌اند.
🔹در طول زمستان سال ۱۳۹۹ فرآیند خدمت‌رسانی اصلاح و از ظرفیت‌های موجود استفاده شده و خدمت رسانی دو برابر شده است.
🔹امیواریم با پیگیری‌های مسئولان اختصاص دستگاه بیوشیمی و اختصاص دستگاه اوتی‌جی دیجیتال که در دست پیگیری و اختصاص است نهایی شوند و همچنین چارت سازمانی بیمارستان به قید فوریت تعیین شود.
🔹برای آینده این بیمارستان نیاز به دستگاه یو‌پی‌اس مرکزی و اکسیژن‌ساز به ارزش ۳ میلیارد تومان می‌باشد.
🔹جذب اعتبار برای ساخت اتاق‌های عمل و بخش بستری در قالب دی کلینیک، جذب اعتبار برای تجهیز اتاق‌های عمل و بخش بستری و برنامه ریزی مدون برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر و بیشتر از دیگر نیازمندی‌های بیمارستان است.

خیرخواه، رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند:
🔹بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) دماوند نیاز به نیروی انسانی و تجهیزات و راه اندازی کادر فنی دارد که از ساخت مهم‌تر هستند، چارت بیمارستان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید این چارت مستقل شود.
🔹نبود چارت نیروی انسانی مشخص موجب مشکلاتی می‌شود اما با پیگیری‌های نماینده مجلس شورای اسلامی در حال برنامه‌ریزی برای تامین آن هستیم تا خدمات بهتری به مردم ارائه شود.
🔹همچنین این بیمارستان از هیات امناهای دلسوزی برخوردار است،‌ بخشی از نیازها و دستگاه‌ها را دولت تامین می‌کند و بخش دیگر توسط خیرین حاصل می‌شود.
🔹هدایت کمک‌های خیرین به سمت تامین نیازهای واقعی بیمارستان و دستگاه‌های مورد نیاز ضروری است همچنین باید بخش دولتی را نیز تقویت کنیم تا تعرفه‌ها به مردم فشار وارد نکند.
🔹مشکلات بیمارستان توسط نماینده مجلس در دست پیگیری است و رئیس جدید این بیمارستان که مجرب و بومی شهرستان دماوند است، قطعا برای این شهر بیشتر دلسوزی خواهد کرد.

🔹دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی حکمی دکتر ثمانه میرزاحسینی را به عنوان رئیس جدید بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) دماوند منصوب کردند .